Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Későn jöttem rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Későn jöttem rá?

Figyelt kérdés

Van(volt) egy férfi az életemben, aki szerelmes volt belém. Több, mint fél évig udvarolt, de akkor én padlón voltam más miatt, ezért csak magammal foglalkoztam és nem akartam kapcsolatot, nem is tudtam elképzelni magam mellette, pedig mindig vonzott. Már jó pár hete eltávolodtunk egymástól(addig szinte minden nap beszéltünk), és hiányzik. Folyton azt mondtam magamnak, hogy én nem vagyok szerelmes belé, de nem értem, akkor miért hiányzik? Naponta többször gondolok rá.

..Ja és mielőtt bárki mondaná, hogy tipikus tini nem tudja mit akar, 23 éves vagyok, a férfi 26. És nem, nem az hiányzik, hogy valaki körül udvaroljon, hanem ő maga.



2019. jan. 9. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Hát szerintem csak megszoktad, hogy valakinek fontos voltál eddig. Most eltűnőben van az életedből és hiányolod, hogy nem foglalkozik veled már úgy. Nem hiszem, hogy szerelmes lennél bele.

Én is ha beszélgettem rengeteget valakivel, nem voltam szerelmes az illetőbe, de mikor nem beszélgettünk, akkor hiányzott a társasága.

2019. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor akkor jövünk rá, hogy szeretünk valakit ha elveszìtjük vagy közel kerülünk ahozz hogy elveszìtsük. Ez nem azt jelenti hogy nem szeretjük igazán. Későnek pedig nem biztos hogy késő. Megkeresheted, elmondhatod neki.
2019. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sztem alakul neki valaki mással valami.Mert egyébként nagyon nehéz erőszakkal tàvoltartani magad attól,akit szeretsz.


Próbálkozni azért lehet.Veszíteni nem vesztesz semmit.

2019. jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A többi barátom valahogy nem így hiányzik, ha nem írnak.

Nem alakul neki, az édesanyjától megtudtam, hogy engem még mindig nem felejtett el.

2019. jan. 9. 12:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor Te is tudod a választ.
2019. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És akkor miért nem teszel valami a saját boldogságod érdekében?
2019. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, önbizalom hiány talán. Igazatok lehet köszönöm.
2019. jan. 9. 14:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy valaminek a valódi értékét megismerjük, sokszor az kell, hogy elveszítsük, vagy legalábbis veszélybe kerüljön.
2019. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad lehet.
2019. jan. 10. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!