Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem vagy inkább barátság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy inkább barátság? 38 évesen válófélben vagyok a férjemtől, közben találkoztam egy volt osztálytársammal 20 év után. Ő más városban lakik, de mivel nekem ott többször volt elintéznivalóm, így nála aludhattam (nem történt semmi köztünk).

Figyelt kérdés
A szemén látom, hogy tetszem neki, nagyon figyelmes velem, mikor nála voltam, programokra hívott (bár hivatalosan nem volt randi). Előfordult, hogy csak úgy is akart elhívni valahova (írta, hogy menjek el), csak nem tudtam elmenni.Előfordult, hogy csak úgy is akart elhívni valahova (írta, hogy menjek el), csak nem tudtam elmenni. Msn-en napi kapcsolatban vagyunk (éjszakai is visszaír és volt, hogy Viberen és Msn-en párhuzamosan írtunk egymásnak), sok dologban kikér a véleményemet, pl. milyen telefont vegyen, milyen ruhát vegyen magának, ilyenkor képet is küld a ruháról, képet küld arról, hogy mit főz, illetve érzem, hogy férfiként a bizalmába fogadott. Lehetséges, hogy mindezek ellenére csak barátként tekint rám, vagy a folyamatban lévő válásom miatt nem akar még közeledni? De férfi szemszögéből mindez arra utal, hogy barátságtól szeretne többet tőlem, vagy csak barátként tekint rám?

2019. jan. 9. 13:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Beceneveket szokott adni nekem, a női megérzésem szerint több, mint barátság az érzelmi oldala a dolgnak.
2019. jan. 9. 13:09
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Egyértelműen nyomul rád szerintem.
2019. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sokszor ír jó éjt üzenetet, rendszeresen matricákat küld, cikkeket átküld arról, amit olvas, képeket küld, ahova éppen utazik, gyakorlatilag egymás mindennapjait végigkövetjük. Szóval ezt (hacsak nem értem félre) többnek érzem mint egy sima régi osztálytársi (akkor 20 éve is bejöttün egymásnak), baráti viszonyt.
2019. jan. 9. 13:23
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Mi a kérdés? A megérzésed jó.
2019. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy szerintetek is jó a megérzésem, de jelenlegi életszakaszom elég nehéz, a házasságomban a végére a padlóra kerültem minden tekintetben, szóval a megérzésem ellenére is nehéz helyreállítani azt, hogy maximálisan bízni tudjak másban és merjek hinni a megérzéseimnek.
2019. jan. 9. 13:48
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem szerelemnek túlzás. Az illető nem tudom, hogy milyen, de én közelebbi barátokkal csinálok ilyet. Ha nyomulna, szerintem randira is hívna.
2019. jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Volt már, hogy kifejezetten ő hívott programokra, megkérdezte, hogy lenne-e hozzá kedvem, de mivel nem egy városban lakunk, nem tudtam megoldani, hogy akkor elmenjek, ezt akkor nem tudtam összeszervezni.
2019. jan. 9. 14:03
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt értem, hogy hívott programokra. Csak azt barátok is simán csinálják. Ezért ezt idegenek nem fogják megmondani neked, hogy ő mit akar; de mindez, amit leírtál, nekem pl. megvan a barátokkal. Ha ezen nem lép túl egy olyan irányba, ami tovább mutat, akkor a barátjának tart. Kérdezz rá, ha nem akarsz kellemetlenséget.
2019. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen általános, hogy nők alszanak nálam akikkel nem fekszem le. Bekopognak. Kérdezik: Ma erre volt dolgom. Nem aludhatnék nálad?
2019. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk, 20 ev utan talalkozom valakivel es nala alszom csak ugy, az eleg erdekes. Egy agyban is aludtatok? Szerintem, ha akart volna valamit, mar ott rad is maszott volna, valas ide vagy oda.
2019. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!