Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
Egy 176 cm magas srác vagyok és világ életemben sportoltam. Ebben az évben elég nehéz családi helyzeten mentem keresztül aminek eredménye képpen 90kg-ra híztam (ami nekem a leg undorítobb hidjétek el).Azóta már újra sportolok és fogyókúrázom és remélhetőleg nyárra már egy sportos alakom lesz.Ha Ti most találkoznátok egy ilyen sráccal aki amúgy bejövős (és tudnatok amit most leírtam) addig is ameddig le nem fogy összejönnétek vele? Vagy inkább várjak egy fél évet most a randira hívással? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2019. jan. 11. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Szóval, ha máskor is jön egy oltári nagyon stresszes időszak, akkor megint elhízol, mint egy d..sznó?

Hogy süllyedhet valaki ilyen szintre, aki egészséges mozgásban gazdag életmódot folytat?

Mert, ha még fogytál volna? De hízni?


Nekem nem jönnek be az elhízott emberek. Máskor figyelj oda, hogy ha nem is sportolsz, de az étkezéssel légy óvatos.

2019. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinte választ! ;) Azért ennyire durva időszakok ritkán jönnek az ember életében mint ami nálam volt, de jogos a felvetés. Szerintem azért nem ismétlődve meg mert most már ebbe a hibába beleestem. Következőre meg tanulok belőle :)
2019. jan. 11. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Nem tetszenek a kövérek, belsőleg álmaim hercegének kéne lennie, hogy ne zavarjon a túlsúly.
2019. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Én is vékony srácokat szeretem, de 90 kilóval esetleg lehet olyan lehengerlő személyisége, hogy nem zavar.

Szerintem felesleges félévet várnod, soha nincs tökéletes alkalom, és nem tudhatod, hogy mikor jön a nagy Ő. Talán éppen 90 kilósan.

2019. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Gimli, te vagy az?
2019. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szentem mindenkép érdemes lenne próbálkoznod :)

Lehet hogy igy kicsit duci találnál egy olyan lányt akit elsősorban a bensőd és nem a külsőd fogja meg

2019. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A barátomnak egyáltalán nem tetszettek a (akárcsak a kicsit is) túlsúlyos emberek, aztán megismert engem! Fogyózom, leadtam már 24 kg-t, de bőven van még miből fogyni. Nekem ő már régóta tetszett, de nem is próbálkoztam nála, hiszen úgy voltam vele, ilyen kövéren kinek kellenék... hát, neki. Azóta azt is mondogatja, hogy teljesen én vagyok az ideálja, mindenhogyan tetszek neki, ha nem akarnék tovább fogyni, így is jó lennék neki örökre (persze támogat a fogyásban). Szerintem érdemes lenne próbálkoznod azért, de több önbizalommal több sikered lehetne. :)
2019. jan. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha látom, hogy tesz ellene nem zavarna. Sőt még segítenék is neki edzeni.

Kivéve ha focizik vagy edzőterembe jár. Nézhet ki bárhogy nem érdekelne. Illetve ha a sport a karrierje lenne akkor se kéne.

2019. jan. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!