Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már sosem fogok tudni újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már sosem fogok tudni újra szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Sok éves kapcsolat után egyik napról a másikra hagyott el az akkori párom, amitől teljesen kikészültem.

Azóta több férfival megismerkedtem, az egyik köztük tökéletes számomra, mindent megtesz értem. Én mégis képtelen voltam/vagyok bármelyik férfiba beleszeretni, akikkel ismerkedtem.

Ezzel a férfival is csak azért nem kezdek, mert amúgy minden tökéletes lenne, meg állandóan rá gondolok de nem vagyok szerelmes. Változhat ez még valaha?

28/Nő



2019. jan. 11. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Én is így vagyok.29 évesen ért véget 8 év után a kapcsolatom a nagy szerelmemmel.Azóta van párom,szeretem de nem vagyok szerelmes viszont eltudom vele képzelni az életem.Ő ugyanígy van velem.Tudjuk,hogy már nem leszünk szerelmesek.
2019. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én képtelen vagyok összejönni bárkivel is, szerelem nélkül. De ez így nagyon rossz. Azért nektek sok boldogságot kívánok!
2019. jan. 11. 17:38
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Miért vágyol arra,hogy azonnal szerelmes legyél?A lassabban(nem 1 évig addig nézed míg szerelmes nem leszel esetre gondolok) kialakult szerelem sokkal tartósabb,mintha hirtelen fellángolnál.Ha arra vágy,hogy meglátod,és azonnal puf,hát az ritka.Az előző kapcsolatoddal így volt?De mégdincs ott már veled.


Belekezdhetnél azzal is akiről írtál.Minden tökéletes lenne,állandóan rágondolsz teljesen jó alap.Nem lehet hogy félsz?

2019. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
1es vagyok.A szerelem úgyis később alakul ki,tehát meg kéne adnod az esélyt neki és belekezdeni.Ha jól érzed magad vele,ne vágyj egyből szerelemre.Csak érezd magad továbbra is jól és ne kattogj folyton a szerelem érzésen aztán lehet azon kapod majd magad,hogy hűha.
2019. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok lehet. Talán tudatom alatt félek belemenni szerelem nélkül egy kapcsolatba.

Az előző kapcsolatom egyébként nagyon fiatal koromban indult, de úgy emlékszem ott is kellett pár hónap a valódi érzelmekhez.

2019. jan. 11. 17:57
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Lényeg,hogy ne félj.Ha kijelentetted már,hogy tökéletes számodra ő,akkor megérdemli,hogy megadd neki az esélyt.Csak ne rágódj folyton,mert az megölheti a vágyat.Probálj lazán állni hozzá és élvezni
2019. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, pont ez a problémám. Az állandó rágódás és “márpedig én bele akarok szeretni mert nekem ez nem megy” érzés tette tönkre az amúgy teljesen jól indult “kapcsolatunkat”. Mióta ezen görcsölök, egyre inkább táplálom magamba, hogy nem tudok szerelembe esni.
2019. jan. 11. 18:07
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha te így vagy vele,reméljük ő lesz olyan kitartó,hogy nem enged el,te pedig rájössz,hogy igenis megéri. Muszáj megpróbálnod.És ne a régit keresd benne.Amúgysem létezik 2 egyforma szerelem.Lehet ez más lesz,nem olyan erős..de szerelem.Csak magaddal is türelmesnek kell lenned és nem feladni még azelőtt mielőtt kialakulhatna valami érzelem.
2019. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a bátorító szavaidat!
2019. jan. 11. 18:33
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tetted túl magad az előzőn. Sok éves kapcsolatot nem lehet hamar kiheverni. Addig én sem jönnék össze senkivel, hiába tökéletes. Majd akkor, ha tényleg úgy érzed.
2019. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!