Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy 17 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 17 évvel idősebb pasiba. Azt gondolja szórakozok vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megírtam neko, hogy tetszik és azt hiszem szeretem. Erre azt hiszi, hogy szórakozok vele és csak gúnyból írtam, hogy bosszantsam. Mit tegyek?

2019. jan. 13. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Kukoricán térdepelve pipázd mélytorokra.
2019. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ért meg téged, akkor hagyjad. Akkor nemtom, mennyire lehet ő a te embered. Amúgy nem biztos,hogy nem vesz komolyan, csak annyira meglepődött, és azért hitetlenkedik.
2019. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*Vagy pedig ő nem akar egy ennyivel fiatalabbal kezdeni.
2019. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
*Vagy nem mer, mert mit csinálnátok ti együtt; más életkor, más életszakasz, más világnézet.
2019. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
35 vagyok, ő 52.
2019. jan. 13. 17:10
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Olyan alacsonyan van az önbizalma,hogy el se hiszi tetszhet Neked.Meséld el a férfinak,ha van lehetőség,hogy nem az ezen poénkodós típus vagy.
2019. jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Legyetek minél többet együtt, és éreztesd vele, hogy komolyan gondolod a dolgot. Ha több találkozás és pozitív hozzáállás ellenére is azt hiszi, hogy szórakozol, akkor hagyd a fenébe.
2019. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Karena26 ***** válasza:
76%

Nem kényszerítheted, hogy tetszél neki, sem azt, hogy komolyan vegyen. Ha nem tekint rád partnerként, később sem fog, ha esetleg összejönnétek. Ha te "hódítod" meg, eleve vesztes pozícióból indulsz, mert nem fog becsülni.

Tudtára adtad az érzéseidet, ennyit érdemes tenned. Csak lépj hátra, ne magyarázkodj, ne győzködd, hagyd, hogy eldöntse, ő hogy van veled!

2019. jan. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Felejtsd inkább el.
2019. jan. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy már gyerek! Hívd meg egy vacsorára. Ha nős, akkor felejtsd el, mert ha ilyen béna, akkor az első alkalommal lebukik!
2019. jan. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!