Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb fiú barátommal megszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb fiú barátommal megszakítottam a kapcsolatot, mert szerelmes belém, vajon jól tettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy nagyon jó fiú barátom, hetente több napot együtt töltünk. Pár hónapja átfordult valami mássá. Végig tudtam, hogy bejövök neki, de láttam rajta, hogy tudja, hogy nincs esélye, és tényleg tudunk barátok lenni. Elkezdtem érezni többet. A személyiségét imádom, szeretem. De sajnos nem vonzódok hozzá, akármennyire is szeretnék. Ezt vele is megbeszéltük. Nem akarom bántani, ezért megszakítottam vele a barátságomat is. Most én is rosszul érzem maga, hiszen szeretem, hiányzik. Utóbbi hetekben már testi kontaktusba is kerültünk egy kicsit jobban (de csak a bújós típusba). Amit élveztem, de akkor se az estem külsőleg, és sajnos nem tudok elvonatkoztatni.

Félek, hogy nem fogok találni mást, aki ennyire szeressen. Tudom mennyire szeret, és én is őt, csak úgy tűnik annyira mégse.

Jól döntöttem? Ha nem tetszik külsőleg, nem mutatkoznék vele, akkor nyilván nem szeretem annyira. Tudom felszínesen hangzik. Viszont ezért is hagytam őt, hogy ne vántsam.



2019. jan. 14. 16:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
7%

Jól tenni jól tetted, de igen, felszínesség. Mert az érdekel, hogy ki mit gondolna, ha látnának vele.

Ez már nem volt barátság. A részéről.

2019. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Jol tetted, vegre valaki aki a masikra is gondol, nem csak sajat magara.

Ha szereted, akkor adsz neki eselyt, hogy tovabb lepjen es talalkon valakit aki elfogadja 100%, meg akkor is, ha most faj a dolog.

2019. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%
Jobban tetted. Ha gyavasagbol osszejottel volna vele, mondvan adsz egy eselyt az sokkal rosszabb lett volna. Ha nem izgat fel szexualisan akkor semmi ertelme.
2019. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ezeket a válaszokat kapom. Ha hozzám ér igazából, felizgat. De szerintem ez normális, hiszen lehet csak férfi érintésre vágyok és a személy mindegy.

De most szörnyen érzem magam, mert tényleg szeretem. Csak tényleg az eszem azt mondja, hogy hagyjam őt. Magamat ne erőltessem bele olyanba, amibe nem vagyok biztos, és várjam, hogy majd megszokom vagy bármi.

És igen, szeretném, ha csak velem foglalkozna, és stb. De tényleg nem csinálhatom ezt vele. És irigy vagyok már a következő barátnőjére, mert mázlista a lány.

Bánt az, hogy ilyen az ember, hogy tényleg van, akik egyszerűen nem kompatibilisek. Akármennyire is szeretnénk.

2019. jan. 14. 16:53
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha nem jön be Neked kezdettől fogva kerülni kellett volna a testi kontaktust. Mivel nem így történt nem csoda,h vonzódni kezdett Hozzád. Ok,mondtad Neki,de mégus történt olyan,ami miatt bizakodhatott. Nő vagyok,a legjobb barátom pasi,de sosem bújtam Hozzá,még akkor sem ga férfi érintésére vágytam.
2019. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Már nagyon próbálkozott, annyira, hogy én leszidtam többször, teljesen összevesztem vele, hogy barátok vagyunk ne érjen hozzám. Utána kicsit összezavarodtam, mert szeretem őt. Azért hagytam neki EGYSZER, egy alkalommal azt hogy összebújjunk és cukiskodjunk. Azt is kb 1 óra hosszáig. És következő napon döntöttem el, hogy nem. Én nem akarom bántani.
2019. jan. 14. 17:13
 7/21 anonim ***** válasza:
Amúgy barátság már nem hiszem hogy lesz ebből újra. Ennyi erővel meg is próbálhatnád. Sok esetbe mondod, hogy élvezted azt amit csinált.
2019. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%

A női mentalitás 😀

Nem azt mondom, lehet hogy jól döntöttél de az is lehet nagyon elrontottad. Imádod a személyiségét, fel is izgulsz rá, és már csak a gondolata is elszörnyeszt hogy mással lesz egyszer. Ez a te részedről sem barátság. Nem az az egyetlen bökkenő hogy tudod hogy szerelmes beléd?


Személyes példa: Volt egy csaj aki szerelmes volt belém. A megismerkedésük után néhány hónappal elkezdte éreztetni, aztán be is vallotta. Én akkor nem éreztem semmit, ìgy "frindzone-ba" raktam. Ő ezt elfogadta, barátok maradtunk. Néha szexeltünk,de végig odafigyeltem hogy ne áltassam. Aztán tavaly nyáron egy másik lány miatt megharagudott rám, és megszakìtottuk a kapcsolatot. Nemrég összejött valakivel, én meg rájöttem hogy szeretem. Valszeg ha anno nem sieti el annyira a dolgot és hagy időt hogy magamtól figyeljek fel rá, már rég együtt lennénk.

Tudom, világi kretén vagyok 😂

2019. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Amugy mi nem tetszik rajta? Izomzat magasság plasztikai sebész gyanús arc szemszín haj?

Át tudna alakulni olyanná hogy vonzódj hozzá?

2019. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó lehet én is világi kretén vagyok de hogy lehet haverságból szexelni??
2019. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!