Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha úgy érzed, hogy valakiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzed, hogy valakiben megtaláltad a lelkitársad, aki boldoggá tud tenni csak szimplán a létezésével, az fontosabb annál, hogy külsőre a zsánered legyen?

Figyelt kérdés

Mindkét nemhez szól a kérdés.

Megismerkedtem valakivel, akivel ismeretségünk elejétől kezdve jóban voltunk, de ennyi.

Nem néz ki rosszul, vonzó, de úgy éreztem, hogy két teljesen különböző világ vagyunk.

Azonban elkezdtük jobban megismerni egymást, és kiderült, hogy iszonyatosan passzolunk egymáshoz, ami a belsőt illeti.

Annyira elvarázsol a személyisége, hogy már az is rég nem érdekel, hogy külsőre amúgy messze nem az ideálom.

Valószínűleg, én sem az övé, de mintha rajta is ezt venném észre.

A vonzalom ennyire felül tudja írni ezeket a dolgokat?



2019. jan. 15. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Felül tudja, én is voltam így. De ez nem tart örökké. Ha egyáltalán nem vonzó külsőleg, akkor el fog múlni előbb-utóbb.
2019. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mindketten azok vagyunk, de nem egymás ideáljai.
2019. jan. 15. 17:11
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
A férjem nem volt a zsánerem. De a belső értékeivel, udvariasságával, kedvességével megfogott. Aztán már nem nagyon koncentráltam hogy milyen a kinézete?
2019. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Ja s persze nem ronda a férjem , csak pl.én a dús hajú pasikat preferáltam , a férjemnek meg fogalmazzunk úgy, nem igazán lehet beletúrni a hajàba :D ( De mondjuk ő meg szemüveges csajt nem akart, de idővel elfogadta )
2019. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud a 'lelki társam' lenni, ha nem a zsánerem. Ennyire egyszerű. Az ember nem csak külső és belső, hanem együtt a kettő.
2019. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
#ös! a lelkitárs sokkal mélyebb kapcsolatot feltételez, mint a zsáner. Kezdhetek én egy 190 cmes kigyúrt szexi pasival, ha közben semmi közös nincs bennünk. Annak idején a férjemmel estéket dumáltunk át, mindenféle témákról. Aztán közösen főztünk, jó művészfilmeket néztünk ( ami mindkettőnk nagy kedvence ) , és tök jól ereztük magunkat. Most ezzel nem azt írom, hogy elég az is pl. ha a másik egy fokkal szebb az ördögnél, ...de az a baj, hogy a mai világ elég felszínes, a külsővel kezdünk a belső meg ritkán derül ki.
2019. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Ez szép és jó, de max az elején. Egy idő után elmúlik a lelkesedés, meg a köd és kevés lesz.

Ugyanez igaz fordítva is, ha csak a külső jön be, később az sem lesz elég.

Úgy az igazi, ha a kettő megvan.

2019. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Most a kérdés: van kémia, van szexuális vonzalom, vagy nincs??


Nem vágom, mi ez a zsáner dolog, felnőtt kategóriába tetted, gondolom nem 15 éves vagy, hogy zsánerezz. Ha szexuálisan vonz, akkor mi a para? Ha meg nem, akkor meg tartsd meg barátnak, mert az évek alatt ez csak rosszabb lesz, nem jobb. Ez ilyen egyszerű..

2019. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Persze, hogy van. Anélkül nem lenne miről beszélni.
2019. jan. 15. 19:23
 10/16 anonim ***** válasza:
Én átéltem ezt, és nagyon komolyan megmozgatott, hogy hogyan vagyok képes ennyire megszeretni valakit, hogyan tud az ideálommá válni. Lelki társak lettünk. De őbenne nem fordult át a dolog, ezért szakítottunk. Azóta sem mozgatott meg belül így senki. Nem értem a helyzetet, de tudomásul vettem a döntését. Viszont azt gondolom nem fogta fel ennek a jelentőségét, amikor két ember közt ilyen mély harmónia tud lenni. Nem zárnám ki, hogy később fog ez leesni, de ahhoz újra kell bíznom benne, hogy nemcsak jobb hijján akarná, hanem komolyan gondolja.
2019. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!