Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassan 3 éve szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 3 éve szerelmes vagyok egy lányba, de ez viszonzatlan, miért nem múlik el?

Figyelt kérdés
Már 2 éve nem láttam,és nem tudom,hogy mi van vele. Már kezdd idegesíteni,hogy nem tudok kiszeretni belőle. Valami tipp? 18/f
2019. jan. 21. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak délibábot kergetett. Elképzelte, mily hibátlan a lány, ki bármikor, bármilyen indokkal hazatalál hozzá, de már ki tudja...hetedhét határon is túl járhat.


(igen, saját kútfőből, szívesen)

2019. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 2 éve nem láttad, honnan tudod, hogy viszonzatlan? Lehet, hogy ő is egy fantomfiút kerget vágyálmaiban.
2019. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Karena26 ***** válasza:
100%

Lehet, hogy így kényelmes és biztonságos neked? Addig sem kell kockáztatni valódi húsvér nőkkel, kapcsolatokkal?


De az is lehet, hogy ő az igazi.

Van egy ismerős pár, akik nemrég, 40-hez közel találtak egymásra, pedig a férfi már 20 éve szerelmes volt a nőbe. (Kamaszként egy társaságba jártak.)

Ha a férfi bármikor a 20 éven belül vette volna a bátorságot, és ráhajt a nőre, a szerelmét és önmagát is megkímélhette volna rengeteg szenvedéstől és rossz kapcsolattól.


Miért nem keresed meg azt a lányt, és adod a tudtára az érzéseidet? Lehet, hogy ő is rólad álmodik, vagy majd fog. ;)

Ha meg elhajt, nagyobb eséllyel szeretsz ki belőle, mint így...

2019. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
majd elmúlik :/
2019. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!