Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki hogy ismerkedett meg élete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy ismerkedett meg élete szerelmével? Érdekelne mások tapasztalata, élete, ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Hány kapcsolatotok volt előtte, és azok milyenek voltak ?

Ki hogyan és miként dolgozta fel az előzi kapcsolatait ? Ehhez kérlek, a németeket is írjatok le.



2019. jan. 21. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Nekem egy szerelmem volt. Őt Tinderről felvettem Snapchaten. Előtte volt 3 kapcsolatom. Azóta egy sem.
2019. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy barátomhoz mentem át egy unalmas hétvégén, hogy feltaláljuk magunkat együtt, nála meg ott volt egy számomra addig ismeretlen haverja - aki mára már a férjem. :)

Először jó ideig (2 évig) csak hármasban lógtunk együtt (vagy még többen, ha több barátunk csatlakozott hozzánk), aztán egy idő után elkezdtünk kettesben is találkozgatni, és végül elég jól összemelegedtünk.

Előtte 2 kapcsolatom volt, amik nem voltak valami jók. (Az első inkább barátság volt, csak rámondtuk egy darabig, hogy az egy kapcsolat, kis naiv kamaszok voltunk még. :D A másodiknál túl hamar jöttünk össze, nem hagytunk időt egymás megismerésére... egy darabig működött, de aztán megláttam, milyen valójában, és kiderült, hogy abszolút nem illünk össze.)

Nagy feldolgozás nem kellett nekem, némi időre volt szükségem, hogy magamra találjak. Inkább úgy fogalmaznék, hogy ráébredtem, hogy több önismeretre lesz szükségem egy jó párkapcsolathoz, és ezt kissé nehéz volt fejleszteni, de sikerült.

N

2019. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Vasútállomáson láttam meg. Hozzá mentem oda, hogy útbaigazítást kérjek egy tök ismeretlen városba. Ő nagyon kedves volt, segített, majd kiderült, hogy egy helyen fogunk lakni ezért segített a sok cuccom elvinni oda. Barátok lettünk, együtt fedeztük fel a várost, segítettünk egymásnak. Majd szép lassan egymásba szerettünk (egyikünk sem tetszett a másiknak az elején). Végül ő egy estén megint elhívott és szerelmet vallott és azóta járunk.

Nem volt előtte senkink. Első kapcsolatunk mindkettőknek.

2019. jan. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Az egyetemen ismertem meg, két külön karra jártunk, két egymástól elég messze lévő városban. Ő már akkor a második diplomáját csinálta, 11 év van közöttünk. Egy rendezvényre való kitelepülés miatt kezdtünk el beszélgetni, nagyon hamar megvolt az összhang.

Előtte 2 komoly kapcsolatom volt (az egyik 2, a másik 2,5 év) és 3 rövidebb, amit nem is igazán neveznék kapcsolatnak. Igazából rengeteget tanultam az előző kapcsolataimból. Nem volt éppen szeretettel teli gyerekkorom, ez a párkapcsolataimra is kihatással volt. Igazi szeretetkoldús voltam, bepánikoltam ha nem én kaptam a párom összes figyelmét. Bár az is igaz, hogy egyik páromtól sem igazán kaptam meg azt a törődést és bánásmódot amit érdemeltem volna. Ez az első kapcsolatomban még sok gondot okozott, a másodikban már megtanultam kezelni és rengeteget fejlődtem. Illetve megtanultam azt is, hogy milyen párt érdemlek, és hogy ennél kevesebbel ne érjem be. Nagyon odaadó ember vagyok és a végletekig hűséges, a párom nekem mindig prioritás. Ezért olyan ember mellett tudnék mostmár csak megmaradni, aki hasonlóan áll ehhez hozzá. Szóval a mostani páromat ezerszer jobban értékelem, és már teljesen normális emberként tudok viselkedni egy kapcsolatban, sikerült a figyelem és szeretethiányon túlnőni. Szerencsésnek gondolom, hogy volt előtte már komoly kapcsolatom mert így tudtam fejlődni és ezt a kapcsolatot már nem rontom el ilyennel. Igazából ég és föld a különbség, senkivel nem voltam még ennyire egy hullámhosszon. Segít az is, hogy nagy a korkülönbség közöttünk, mert én mindig sokkal érettebb voltam a koromnál. Tőle visszakapom azt a munkát, amit én fektetek a kapcsolatba, ezért is működik ilyen jól. A mai napig rózsaszín ködös szerelmesek vagyunk, mert teszünk érte, hogy ne hüljön ki. Én abban hiszek, hogy életed szerelme az lesz, akivel kölcsönösen tesztek is ezért.

26/N

2019. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Online társkeresőn ismerkedtünk meg, levelezgettünk kicsit, aztán találkoztunk, pár randi után összejöttünk, kb. azonnal össze is költöztünk, később összeházasodtunk, gyermekünk született. Végül elváltunk, mert "kiderült", hogy neki nem én vagyok élete szerelme. Nekem első kapcsolatom volt, neki sokadik, így nem kellett feldolgoznom az előző kapcsolataimat. De ennek az egynek a végét feldolgozni kellett vagy fél év.


Azóta már a kislányom életem "szerelme", talán nem is lesz már más nő az életemben, talán igen, ki tudja, lesz ami lesz. Persze nyitott szemmel járok, és nem fogok elfutni, ha találkozok valakivel. De nem is stresszelem magam, hogy keressek, találjak valakit.


36F

2019. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat !

Nagyon tetszettek.

Komoly szakításokon vagyok túl, már a harmadikon, úgyhogy ezért kérdezem ki hogy és miként dolgozta fel a szakításokat, vagy hogy és mi után jött össze azzal, akivel egy életre tervez és gyermeket vállaltak...

2019. jan. 21. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Szászok, poroszok, bajorok, svábok, rajnai németek, északnémetek, frízek, osztrákok, svájci németek - ha már a németeket is írjuk le.


Amúgy a kerítésnél ismertem meg,mert a szomszédom volt. Előtte is volt 5-6 kapcsolat. Azóta is.

2019. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik volt az, viszonzatlanok voltak.
2019. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy bárban ismerkedtünk meg, közös barátok kapcsán. 1 héten belül már együtt jártunk, kapcsolaton belül ismertük meg egymást. Rengeteget lógtunk együtt, ő bevallása szerint azonnal belém szeretett, nekem több időre volt szükségem, de aztán hirtelen csapott belém a felismerés. Kevesebb, mint 5 hónap után megkérte a kezem. Sokkolt, de nagyon örültem. Azóta el telt lassan 3 év, és idén lesz az esküvőnk.

Előtte 1 komoly és 2-3 komolytalan kapcsolat félém volt. A komolyabb nagyon megviselt sokáig "gyászoltam" a többin hamar túl léptem.

2019. jan. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!