Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után számítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után számítanátok egy kapcsolatot komolynak? Mennyi idő után költöztetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Csak akkor jövök össze valakivel, ha komolyan gondoljuk a dolgot, így én a kapcsolatot már az első naptól komolynak számítom.

Másfél év után költöztünk össze a párommal, előbb is megtettük volna, de már volt bérleti szerződésem akkoriban, azt már "végiglaktam", és utána költöztünk össze.

2019. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Màsodik randink hosszú hétvége volt, utàna valahogy 7-ből 5 napot itt aludtam, aztàn kb. 2-3 hét utàn több cuccom volt ebben a hàzban, mint az exemében.Szóval az elején.

Akkor voltam 30 éves, ennek 4 éve.

2019. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Ez egyáltalán nem idő kérdése, inkább hozzáállásé. Akkor komoly egy kapcsolat, ha mindkét fél úgy tekint rá. Van akinek ehhez hosszú hónapok kellenek, van ahol már 2 randi után egyértelmű, hogy összeillenek. Nekem személy szerint az számít igazán jó kapcsolatnak, ahol ez rövid időn belül nyilvánvaló mindkét félnek.

De az összeköltözés más téma. Attól, hogy egy kapcsolatot már 2 hét után halálosan komolynak gondoltok még nem kell összebútorozni. Azért legyen 1-2 év amíg megismeritek egymást rendesen. Hiába gondoljátok komolyan a dolgot, ha fél év múlva kiderül, hogy van a másiknak csomó olyan tulajdonsága és dolga amivel nem tudsz együtt élni. Nem árt azért tudni, hogy a párod hogyan kezel bizonyos problémákat, hogyan áll egy háztartáshoz, milyen a pénzügyi kultúrája stb mielőtt összeköltöztök. Én komoly kapcsolat ide vagy oda mindenképpen várnék legalább 1 vagy 2 évet az összeköltözéssel.

Párommal mi 1 év után költöztünk össze, de ha nem lakunk ennyire messze egymástól akkor vártunk volna még vele. A kapcsolat szinte tökéletes volt mindig is, de ez inkább puszta szerencse, mert szinte koppra ugyan az az ember vagyunk és alig van így konfliktus forrás. 1 évnél azért több idő kell ahhoz, hogy valóban megismerd a párod rosszabb oldalait is. Amit nem árt ismerni, hogyha össze akarsz vele költözni. Ez nem olyan dolog ami könnyen visszafordítható. Odaköltözöl, rosszabb esetben hitelből vesztek egy lakást, aztán fél év múlva kiderül, hogy egy szendvicset nem tud megcsinálni, vagy mégsem illetek össze és lehet megint elszórni egy csomó pénzt arra, hogy elköltözz.

2019. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem az időn múlik szerintem. Bár én sosem jövök úgy össze valakivel, hogy majd lesz valami, általában akivel összejövök azt ismerem eléggé(barátságból alakuló). Az számít komoly kapcsolatnak, ha azt érzed tudsz a pároddal tervezni. Mi a párommal kb két hónap elteltével költöztünk össze, de előtte nagyon jó barátok voltunk és sok időt töltöttünk együtt.
2019. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Én eleve csak komoly kapcsolatba kezdek, szóval nálam az első pillanattól komolynak számít. Ez pár találkozás után ki kell, hogy derüljön.


Azt nehéz pontosan meghatározni, hogy mennyi idő után költöztünk össze. Ha az első randitól számolunk, 1,5 hét múlva jöttünk össze (szex csak később volt), onnantól lényegében össze voltunk költözve, többet aludtam ott, mint nem. De kb. 1 évig fenntartottam még a saját albérleti szobát biztos ami biztos alapon, aztán lemondtam azt is, és a maradék cuccokat is átpakoltam.

2019. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-essel egyet értek.


Ez nem az évektől függ.

2019. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Akkor jöttünk össze, amikor komolyan gondoltuk, anélkül semmi értelme nem lett volna. Egyébként másfél év után össze is házasodtunk, aminek már 10 éve. 😊
2019. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A volt párommal 4 hónap után költöztünk össze, 7 évig voltunk együtt. A férjem 3 hónap után költözött hozzám, 8 éve vagyunk együtt. Lakva ismerszik meg az ember. Nekem bejött.
2019. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem időben mérjük, hanem a kapcsolatunk minőségében.
2019. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!