Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltál már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már így?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagy/voltál, de az ő érdekében, vagy a saját érdekedben, vagy mindkettőtök érdekében soha nem fogod elmondani neki, és esetleg senki másnak sem.

2019. jan. 21. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. De viszonzatlan volt, ő laza szexkapcsira gondolt.
2019. jan. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, azóta már lecsitult bennem. Soha nem fogja megtudni.
2019. jan. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miféle érdekek ezek?... :)
2019. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én inkább elmondtam, hátha félreértem őt. Nem így volt, tényleg nem érzett irántam semmit, csak kedvelt barátilag. De így könnyebben tudtam elszakadni tőle, szóval ezért volt nekem ez mindenképp hasznos ebben a kínzóvá váló helyzetben. Sajnos örökre meg kellett szakítani az ismertséget. Ő viszont kb a személye elleni támadásnak érezte azt, hogy én letiltom őt mindenhonnan. Nem tudta elfogadni, hogy én szerelmes vagyok, és úgy kötődöm hozzá. Azt hitte butaságot beszélek, félreértem magam, és lehetünk barátok. Hiába mondtam, hogy nem. De ez már nem érdekelt... vagyis DE, csak mivel veszteség ért, meg kellett szakítanom a kapcsolatot vele, meg kellett gyászolnom őt, ezért nem gondolhattam rá. El kellett terelnem a figyelmemet, és továbblépni.


Viszonzatlan szerelem nagyon tud fájni. Az ember tele van ilyen irányú szükségletekkel. Folyamatosan keresi a biztonságot, intimitást, szenvedélyt, bensőséges kapcsolatokat, társat... és aztán már el is kezd az ember kötődni, jön a kémia és a hormonok. Az életed részévé válik Ő. Csak a másik fél meg egyáltalán nem él meg ilyet, és minden hosszabb távú terved egyszercsak a kukába megy, összeomlassz, és a romokból kell mindent újraépíteni.


Hatalmas érzelmi veszteség, csalódás, energiapazarlás, és rengeteg elvesztegetett idő.


Soha többet nem hagyom, hogy eddig fajuljanak a dolgok. Mostani párommal már első találkozón összejöttünk (neten sokat beszéltünk előtte). Ha bármilyen körülmények közt hasonló helyzetbe kerülnék, pl munkahelyen egy új vonzalom kezd kialakulni bennem, akkor inkább otthagyom az egészet a francba, de én többet ezt a szenvedést nem élem át, az biztos! 😃 Minél hamarabb vége, annál jobb. 😃


És a szerelem úgyis csak elfedi a hibákat. Szerelem nélkül mutatkozik meg igazán, hogy milyen egy jól együttműködő kapcsolat.

2019. jan. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nállam is van hasonlo helyzet.
2019. jan. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érzi ő szerintem, de jobb, ha nem lépünk túl egy határt. Megint én húznám a rövidebbet. Ő nem adná meg nekem azt, amire vágyom.
2019. jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt, mert azt gondolom hogy nem érdekeltem mint nő,gyáva is voltam, így felesleges lett volna bevallanom. Amúgy is lassan,de kezdek túllépni rajta.
2019. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. A mai napig azt hiszi, hogy utáltam, annyira rideg voltam vele.
2019. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!