Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elkerte a telefonomat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkerte a telefonomat, hogy atnezze a chateim . Kivel es mit chatelek. Ez normalis? Ilyenkor mi a helyes reakcio? En vagyok a lany.

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 13:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%

Már reagáltál rá nem?

32/f

2019. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem az egyetlen helyes reakció, hogy kiadod az útját.


N

2019. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%

De utalom az ilyen kissebbsegi komlexusos paranoid uralkodó “férfi férgeket”

Nő csinálja ezt az is gusztustalan. Ha ennyire nem bízik benned minek van veled? Oda adtam volna a telefonom nezegesse de megmondtam volna neki hogy akkor itt a vege te mész jobbra én balra

2019. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a helyes reakció az, hogy "nem".
2019. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%

A telefonom az a privát szféra, ahogy a számítógépem és levelezésem is. Ha a partnerem szeretné megnézni, akkor ha úgy gondolom hogy rá tartozik szívesen megmutatom, de hogy elvegye tőlem az nálam váló ok. Szóval mi a helyes reakció?

Elköszönsz minél hamarabb és keresel egy olyan partnert akivel kölcsönösen megbíztok egymásban.

UI....ez nem jelenti persze azt hogy a párodat megcsalod, mert akkor te élsz vissza a bizalmával.

2019. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%

Vajon ő is odaadná a telefonját, vagy csak azt hiszi, hogy ő kivételezett helyzetben valami joggal bír, hogy másokat ellenőrizgessen.


Esetleg annyit mondanék, hogy nagyon unalmas üres élete lehet, ha ilyen időtöltéseket szeret űzni, hogy mások hosszas beszélgetéseit olvasná.. vagy azt hogy ne hozza magát kínos helyzetbe azzal, hogy mások magánügyeire kíváncsi, honnan tudja, hogy nem épp a hüvelygomba elkerülési módjáról beszélgettem az egyik barátommal??...

2019. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%

Szögezzük le, hogy elkérte, nem elvette/belenézett. Pont a reakcióra kíváncsi, mert bizonyára sok időt töltesz a telefonoddal + változott a viselkedésed.

32/f

2019. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
71%
A helyes reakció, hogy nem adod neki oda és elküldöd, hogy gondolkozzon el egy kicsit, mert ez volt az utolsó lehetősége.
2019. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
62%
Egy NEM, ha azt nem érti, akkor érzékeny búcsút kell venni tőle.
2019. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
13%
Az én pasim meg poénból el szokta rabolni a telefonomat és a facebookomról szokott integetni vagy köszöngetni az exemnek. Aztán jókat nevetgél, mikor az visszaírogat. 😂
2019. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!