Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek van Iráni szerelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van Iráni szerelme?

Figyelt kérdés
Esetleg ismerős?Milyenek az iráni férfiak párkapcsolatban?

2019. jan. 22. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem kurd nő.
2019. jan. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Most ha azt mondom, hogy az én iráni barátomra/ismerősömre xy tulajdonságok jellemzőek egy kapcsolatban, az nem azt jelenti, hogy az összes perzsa férfi ugyanazt és ugyanúgy csinál mindent, mint ők :D Nyilván nem egyformák, köztük is vannak remek emberek és utolsó phaszkalapok is. Szóval szerintem ismerd meg az illetőt és a saját benyomásod és érzelmeid alapján döntsd el, hogy hogyan viszonyulsz hozzá, ne a származásáról alkotott előítéletek vagy mások tapasztalatai alapján.
2019. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Nekem volt, de inkább csak szexkapcsolatnak sikerült. Szerintem egyikünk sem volt még kész arra, hogy elköteleződjünk.


Szeretett főzni nekem😀Randikon általában felesben fizettünk, vagy meghívott, de egy kicsit fukarnak gondoltam. Határozott, férfias volt, udvarias, és nagyon jó az ágyban. Csak nehezen nyílt meg, keveset beszélt, bár szerintem azért, mert sajnos okot adtam arra, hogy ne bízzon teljesen bennem.

2019. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
A privátosnak üzenem, hogy tényleg 20 centis farka volt, de tudomásom szerint a perzsa pasik között ez nem ritka.
2019. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert az én udvarlóm nagyon cuki,kedves,segítökész még a boltból a szatyrot sem engedi vinni, udvarias az egész családommal is.Remélem nem fogok csalódni benne.Sajnos az elmúlt években csak hazug magyar fiúkat sikerült kifognom.🙄😏
2019. jan. 22. 16:46
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
#5 a külföldiek is tudnak hazugok lenni, nehogy azt hidd, hogy nem..😃De sok sikert a sráchoz!
2019. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#6: hány éves vagy?
2019. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaj azt tudom,mindenhol vannak hazug férfiak.Én csak kíváncsi vagyok mások tapasztalataira.
2019. jan. 22. 17:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! En kulfoldon elek. Van egy irani baratom, baratok vagyunk, barno szeretett volna anno tolem tobbet is. Pedig volt baratnoje..en meg megmondtam neki, hogy ez mi.


Azota felfogta, es baratok vagyunk az o reszerol is. Rendes fiu, okos es szorgalmas, DE ennek ellenere siman megcsalta volna velem a baratnojet, amit azert durvanak tartottam, leven azelott mondta nekem el, hogy o sose csalna meg a baratnojet...


Figyelj. En tudom hogy tele a tokod a magyar pasikkal.viszont erre a vonatra nagyon rafazhatsz. Tul nagy a kulturalis kulombseg, ez amit sokan csak klisenek vesznek, pedig ez az igazsag. Es veszelyes is mellette. Altalaban ezek a sracok imadnivaloak, lehazudjak a csillagokat is az egrol. Az egyik baratnomnek volt irani ferje..amig ki nem derult, hogy otthon van egy masik felesege meg gyerekei nagyon boldogok voltak...


Most hogy ez a srac, tenyleg baratkent tekint ram, elmondta, hogy sose gondolna komolyan egy nem irani novel. Ez van, es hogy a ferfiak nagyresze az europai noben olcso k****t latnak. Ezek tenyek.


Tudom, hogy nem ezt akartad hallani sem olvasni, de amit leirtam sahat tapasztalat. Valoszinu elolvasod es majd elhiheteted magaddal, hogy o mas...Tartok tole nagy ivben, hogy nem..

2019. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm.Igen van ilyen félelmem.Bár én az utolsó két magyar baráttal is úgy jártam hogy hónapok múlva amikor már szerelmes voltam tudtam meg,hogy van gyerek, feleség.😅 Az hogy az európai nők nekik csak ribik,ezen is gondolkoztam.Szerintem úgyis gyorsan kiderül az igazság.Egy esélyt azért megérdemel talán.Már csak nem zavarom el a félelmek miatt.😅
2019. jan. 24. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!