Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én reagálom túl ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl ezt az üzenetesdit?

Figyelt kérdés

Kérlek ne hurrogjatok, le engem komolyan érdekel, hogy másoknál is az van-e, hogy érdeklődnek a párjuk felől, akár sms-ben, akár facebook messengeren, de ő ritka esetben rögtön válaszol, gyakoribb esetben pedig órák múlva. Sms-nél megérteném, mert biztos nincs ideje, nem ér rá, stb. De a nyomi facebook messenger mutatja, hogy mikor elérhető, és ha látom, hogy utána kb percenként-5 percenként fent van, kiakadok.

Olyanokra gondolok, ha beteg volt, rosszul érezte magát, és én napközben ráírok, hogy jobban van-e már. Egy sima, "igen már jobban", vagy könyörgöm csak egy sima "ja" válasszal is beérném a semmi helyett. Vagy ha valami megmérettetésen van túl, és én érdeklődöm, hogy ment, akkoris órák múlva kapok választ. Ennél már csak az jobb, amikor érdeklődöm, hogy tervezzem a hétvégémet, mert a suli miatt korep tanárhoz kell mennem hétvégén, és nagyon nem mindegy, hogy a hétvégi családi programra délre vagy négyre kell odaérni, mert akkor én is olyan időpontot mondok a tanárnak. Sajnos volt már erre is példa, ő elvileg délelőtt beszélt a családjával, én dél körül írtam neki, amikor elérhető volt, és 4 körül kaptam választ úgy, hogy közben sűrűn fent volt, miközben a korep tanárom minél hamarabb szerette volna tudni a választ.

Tehát nem szekálom a párom semmitmondó apróságokkal, hanem fontos dolog miatt írok rá néhanapján. Hívhatnám is, de volt már erre példa, és még neki esett rosszul, hogy nem vártam meg amíg jelentkezett. Esténként mindig beszélünk telefonon, de az utolsó példánál csak másnap tudta megmondani mikor lesz a családi progi. Mindegy, ez egy eset volt, a többi viszont rendszeres amikor érdeklődöm felőle, és nem regényeket várok vissza. Néha van javulás, de néha újra "visszaesik".

Persze, ha nekem van vizsgám, vagy valami a munkahelyemen, ritkán jut eszébe érdeklődni, esténként ha felhozom neki, eszébe jut, hogy "ja tényleg...". És kérlek ne mondjátok, hogy lehet mégse nézi a telefonját, mert amikor együtt vagyunk, sűrűn nyomkodja, gyakran nekem kell rászólni, hogy tegye már el.

Ezeket kivéve mindig van közös progi (még akkoris ha közben sokat a telefonján lóg), sokszor neki vannak ötletei hogy miket csináljunk. Voltunk nyaralni, és szilveszterkor is elutaztunk pár napra. Ha szükségem van rá, segít és jön. Szóval nem vagyok semmibe véve a telefonos dolgot leszámítva.

Sajnálom ha hosszú lett, és köszönöm annak, aki elolvassa.



2019. jan. 22. 18:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%

Hagyd már szerencsétlent élni!

Ha valami fontos, hívd fel.

2019. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy nem olvastad végig.

Bele van írva, hogy: "Hívhatnám is, de volt már erre példa, és még neki esett rosszul, hogy nem vártam meg amíg jelentkezett."

2019. jan. 22. 18:18
 3/25 anonim ***** válasza:
64%
Ergo letoj,nem érdeklődik,lebax mert te érdeklődni merészelsz,melletted is a telefont nyomja,szexre kellesz szaga van nekem..
2019. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Ennek a kapcsolatnak értelme nincs. Ha együtt vagytok is inkább a telefonjába merül, minthogy veled foglalkozzon. Arra jó vagy neki, amire kellesz, de többre nem képes, mert nem is érdekled.
2019. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Azért vannak közös programok? Nem otthon kuksolunk és nem a szex megy állandóan. Előző párom sehova se akart menni soha, mert minek, átjött hozzám kb 2 órára, mert utána nagyon dolga volt. A jelenlegi párommal, sokszor egész hétvégén együtt vagyunk, és hétköznap is találkozunk minimum egyszer, együtt is alszunk. Sokszor főz nekem, ha haveros program van gyakran hív, a munkahelyére is elvitt már közös vacsira, ahova vihették mások is a párjukat.

Oké sokat nyomkodja a telefonját, de még ezt is elfogadnám, ha tudna válaszolni.

2019. jan. 22. 18:31
 6/25 anonim ***** válasza:
60%
rohadtul ne adj arra, hogy face szerint mikor volt fent, van amikor valid, de sokszor marhára nem, haverokkal is teszteltük... a kapcsolat meg semmit nem ér, ha ilyen hülye technikai dolog miatt ragelsz es egy 50%-ban rossz kiírásnak jobban hiszel, mint annak aki elvileg életed szerelme és megbízol benne...
2019. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
33%
#2 az utolsó 3 bekezdést már én sem bírtam elolvasni, de az előtte lévő rizsát 3 mondatban le lehetett volna tudni. (Bár lehet hogy az is csak annyi volt). Ha neki is ennyit karattyolsz, akkor megértem ha kétszer is meggondolja hogy válaszoljon. :D
2019. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nem az itt leírt válaszok alapján ítélem meg a páromat. Csak kíváncsi vagyok mások véleményére.

De hagy kérdezzem már meg ami érdekel. Ha mások szerint is, én reagálom túl, akkor próbálok változtatni, de azért mert itt sokan leírják, hogy szerintük szexre kellek, még nem fogok szakítani a párommal, mert tudom, hogy nem azért vagyok neki. Másfél éve vagyunk együtt, nem brahiból van velem, ezzel tisztában vagyok. Csak ez a ki mennyire online, és mennyit válaszol dolog kis nézeteltérést okoz köztünk.


Utolsó: nem karattyolok neki ennyit. Direkt leírtam, hogy csak annyit kérdezek tőle, hogy van. Azért írtam le részletesen a dolgokat, mert így mások szerint is jobban átlátható szerintem a dolog...

2019. jan. 22. 19:05
 9/25 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem a pároddal beszéled meg a problémádat? Elvégre egy párt alkottok, alap dolognak kéne lennie a kommunikációnak.
2019. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már erről. Minden más dologban egytértünk, de ebben valahogy nem tudjuk megértetni a másikkal, hogy mi van. Viszont emiatt az egy hiba miatt, még nem fogom dobni. Butaságnak gondolnám.
2019. jan. 22. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!