Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Létesítenétek párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Létesítenétek párkapcsolatot tartós munkanélküli férfival?

Figyelt kérdés
Ha igen, ha nem, miért?

2019. jan. 22. 21:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Csak olyannal akinek soha nem volt munkahelye, de ő egyedüli kivétel.
2019. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Ha tartósan nem talál munkát ott már van valami gond. Nyilván egy pár hónap belefér amíg keresgél, de hogy évekig...
2019. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 he84 ***** válasza:
21%
Ha nagyon kedvelem, esetleg bele is szeretem és már előtte évek óta ismerem, jól megvagyunk barátként és tudom a helyzetét, akkor igen.
2019. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem.

Aki dolgozni akar, az dolgozik.

Aki tartósan munkanélküli az vagy aluliskolázott és nincs szakmája, vagy lusta, vagy irracionális elvárásai vannak, várja az álommelót álomfizetésért.

Egyik sem szimpatikus.

2019. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

Én egyszer találkoztam a netről egy ilyennel. Úgy kezdte, hogy ő vállalkozási tanácsadással foglalkozik. Aztán kicsit részletesebben kezdtem rákérdezni és kiderült, hogy csak szeretne ilyen vállalkozást beindítani, ill. hogy ezen dolgozik. Kérdeztem, hogy akkor miből él, és a világ legtermészetesebb módján közölte, hogy munkanélküli segélyből. De már fél éve és még továbbra is egy darabig, mert a vállalkozást beindítani évekig eltart. És hogy mi van ebben olyan megdöbbentő, más meg 20 éven keresztül se dolgozik. Szépen elköszöntem tőle, de azt mondta, ha nekem ez probléma, nem is fogok magamnak egyhamar partnert találni.

A miértre az a válaszom, hogy én 40 órában dolgozom, el sem tudnám képzelni, hogy ne dolgozzak. Nem tudnék férfiként tekinteni egy olyanra, aki otthon ül és nem csinál semmit, mialatt én dolgozni járok. Nem tűröm a lustaságot.

39N

2019. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Felőlem lehet akár kukás is, csak legyen munkája. Nem tartom megbízható embernek azt, akinek büdös a munka.
2019. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

Ha van rá oka akkor nem feltétlenül zavarna. Mondjuk betegség vagy egyéb sajnálatos dolog. De azért aki akar dolgozni az fog is. Hogyha azért nincs munkája, mert jajj ő biztos nem megy el gyárba, vagy neki nem elég a 800 forintos órabér akkor dögöljön éhen egyedül nyugodtan. Vagy ha úgy van vele, hogy a szülei úgy is pénzelik. Nem szeretem a lusta embereket akiknek büdös a munka. Vagy akik 0 tapasztalattal és végzettséggel egyből felsővezetőként akarnak dolgozni és semmi mással nem elégszenek meg rövid távra sem.

Egy komoly kapcsolatban azért örülnék, ha nem egyedül kellene a közös életünket pénzelni. Nem lehet ilyen emberrel tervezni sajnos.

2019. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
15%
3-as. Te prosztó prolik üdvöskéje! :D Mégis mi lehet vonzó egy totál lúzerben? Oké, mindenki magából indul ki...
2019. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2019. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Izabella220 ***** válasza:
71%
A munka =pénz,pénz=élet.Nah aki azt mondja hogy ez nem így van az álomvilágban él vagy fényevő.
2019. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!