Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiaknál is van ilyen? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál is van ilyen? Vagy ők lazábban veszik, könnyebben túllépnek?

Figyelt kérdés

Vagy nem nemfüggő?

Lassan 8 éve, hogy vége a 8 éves kapcsolatomnak, és még mindig úgy érzem, ő volt életem szerelme, a másik felem, nem találom a helyem azóta a világban, csak "túlélek", ideig óráig vagyok boldog, stb.

Annyira jók voltunk együtt, annyira kiegészítettük egymást, és annyira jó volt a kapcsolatunk. Sok szar ellenére is boldogok voltunk, nem volt könnyű életünk, anyagiak, stb. Mégis. Azt tudom, hogy akkor ezt ő is így élte meg.


2019. jan. 23. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Valamiért csak vége lett...
2019. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nemtől független, férfiak és nők között is vannak, akik ilyen egészségtelenül beleragadnak egy túlidealizált, múltbeli kapcsolatba. Kicsit olyan ez, mint mikor a tini szűzlány elképzeli magának a tökéletes vámpírszeretőt, aki mindig csodálatos, sosem szellent, örökké jókedvű stb. Csak te nem egy képzelt hanem egy múltbeli alakra vetíted ezt ki.


Közben győzködöd magad, hogy "tudom, hogy ő is így élte meg", mert félsz új kapcsolatba kezdenni, és inkább a régit idealizálod túl.

2019. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy nem kezdtem azóta kapcsolatba, de egyikben sem érzem azt, amit ott éreztem. Legfőképp, hogy a helyemen vagyok.

Nem én idealizálom, beszéltünk azóta, az a kapcsolat mindkettőnk szerint (és a környezetünk szerint is) egy nagyon jó kapcsolat volt.

2019. jan. 23. 19:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Én érzelmes és nagyon kötődékeny férfi vagyok, és voltam.

Igaz a 3. barátnőmről lesz szó, de mivel az előtte levő két kapcsolat együtt nem ütötte meg a 2 hónapot, így látható, hogy nem voltak túl komolyak.

Viszont a 3. barátnőmmel másfél évig voltunk együtt.

Így mondhatom azt, hogy életem első szerelme volt.

Bár a mi kapcsolatunk sajnos közel sem volt gond mentes, mind az én részemről, mind másokéról.

Sajnos közel sem tudtam megadni azt, amire vágyott volna.

Októberbe lesz 5 éve, hogy szakított. Azóta egyetlen egyszer volt valakim, 9 hónapig, de úgy hogy 3 és fél év telt el a két kapcsolat között.

Tudom, hogy az, aki nem gondol rád, nem érdemel semmilyen figyelmet, de valahogy mindig az az exem járt a fejembe, mai napig is sokszor.

Pedig nagyon sokat változott, személyiségre is, illetve sok olyan dolgot tett, amit én ma már nem tudnék jó szemmel nézni, meg szerintem a normális emberek többsége se. Igazából több pasiját is megcsalta, most is úgy van együtt a mostanival, hogy megcsalta az előtte levőt. Csak tavalyi évben 3 pasinál lakott ott.

Egyébként 2018 januárjába megkeresett, de én végül tiltottam. Állítólag barátkozni akart; én nem!

2019. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Felmerül a kérdés, hogy akkor miért lett vége, és/vagy miért nem próbáltátok meg újra.
2019. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rockarc ***** válasza:
80%

Szerintem rosszabb a helyzet. Azzal, hogy nem engedsz be senkit az eletedbe, azzal azt ered el, hogy a regi rossz dolgok szepen elfelejtodnek, mert az agy igy van beallitva, a jokra meg egyre tobbet gondolsz. Mar most tulidealizalod a dolgot. Es bizony 8 ev az nagyon sok, ha osszefutnal a sraccal, lehet meg sem ismerned, annyit valtozott. Engedd el a gondolatat is.


42F

2019. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az a kapcsolat volt, ahol a rosszat sem rosszként éltem meg. A hibáit is szerettem. Tisztán látom.

Futottunk össze, véletlenül is, direkt is, újrakezdés nem került szóba.

Ő utána megnősült, azóta el is vált. Én is kapcsolatban voltam. Most is kapcsolatban vagyok, és gondolom, ő is.

Azért lett vége, mert "elmentünk egymás mellett", neki beindult a karrierje, én nem találtam munkát, stb stb, ez hozott sok egyéb dolgot magával. Nem voltunk elég okosak, hogy megoldjuk. Ma már ilyennel szakemberhez fordulnék. Sírva, ölelkezve váltunk el, mert inkább nem akartuk bántani egymást.

2019. jan. 23. 20:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Néha előfordul, hogy rosszkor találkoztok. Amúgy passzolnátok egymáshoz, de éppen akkor nem. Lehet ez nálatok is így volt. Miért nem próbáljátok meg újra? Most már eltelt annyi idő, hogy mindketten változhattatok annyit, tapasztaltabbak lettetek annyira, hogy a korábbi problémák már ne legyenek azok. Egy próbát megérhet.

De amúgy szerintem engedd el....

2019. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is el kell engedni. De talán csak akkor fogod tudni, ha tőle hallod az elutasítást. Szóval próbáld felkeresni, és beszélj vele. Ne törődj azzal, hogy ez megalázó. Ha elutasít, óriási súlytól szabadulsz meg. Talán még a mostani barátodat is meg tudod szeretni.
2019. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!