Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők van olyan, hogy valakit vonakodva építetek le, nem válaszoltok neki, de hezitáltok?

Figyelt kérdés

Min múlik a vonzalom?

Bókoljon a férfi vagy hallgasson és ne is keressen titeket amíg ti nem keresitek?


Mi a legjobb amit tehet ilyen esetben a férfi ha eltűnik és nem keres titeket?

Min múlik, hogy "mégis adtok esélyt" és keresitek?


Kitől esik jól egy bók és kitől remélitek hogy soha többet nem írjon nektek?


Mikor jön el az a pont hogy például törlitek az ismerőseitek közül?


Ha nem törlitek annak lehet olyan oka hogy nem született végleges döntésetek a srácról?


Kort és nemet írjatok ha kérhetem.


2019. jan. 25. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni befolyásolni.
2019. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem is célom hogy befolyásoljam.

Ellenben rontani sem szeretnék a helyzeten.

Természetes, hogy ő fog dönteni a maga részéről, és én ezt el is fogadom.

2019. jan. 25. 21:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok normális ebből a szempontból. 🤣 Volt akit leépítettem, aztán később megbántam, reménykedtem, hogy esetleg még egyszer ír, de nem tette. Így jártam.
2019. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És ha a leépítési fázisban kicsit "kitartóbb lett volna" nyilván nem a nyálas depressziós verzióra gondolok hanem arra a laza optimista magabiztos kitartásra..
2019. jan. 25. 21:53
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, azóta is tartana a dolog.. Bár ennek sok összetevője van.
2019. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tehát mit javasolsz így látatlanban? :)
2019. jan. 25. 22:01
 7/14 anonim ***** válasza:

Másik oldalról: Engem leépítettek îgy egyszer, vártam azért, napokig , hogy csak lesz egy másik üzi...de nem.( ergo a pasin múlott volna)

Én meg utána már nem kapaszkodtam, hanem próbáltam kiheverni.

2019. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, azóta sem írt?

Illetve ezt követően amiről szó van?

2019. jan. 25. 22:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Dehogy írt, hónapok múlva se, Én meg csendben megvontam a vállam, hogy "akkor szia". Amúgy fogggalmam sincs mi lett volna ha akkor írt volna vmit, de az akkori magamat ismerve válaszoltam volna neki.
2019. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hasonló, mint az egyik előző válaszoló.

A párom/exem (nem tudom, hogy nevezzem) legutóbbi üzenetére nem válaszoltam, mert ami eszembe jutott, attól megint veszekedtünk volna. Úgyhogy ráhagytam. Azt írta előtte, szüksége van pár napra, míg kitisztítja a fejét. Azóta eltelt 2 hét és még mindig semmi. Minden nap fent van FB-on, posztol is, de annyit se kérdez, hogy miért nem írtam vissza vagy akármi.

Úgy érzem, hogy ennek már lőttek. A pár nap az én szótáramban max 1 hét. Aki ezután se keres, az szaladjon más szoknyája után.

Szóval kérdező: ha férfi vagy, vedd kezedbe az irányítást és tényleg jelentkezz akkor a másiknál, mikorra beígéred.

21L

2019. jan. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!