Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan és mit lépjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mit lépjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy kicsit szeretném kiönteni a szívemet, remélem lesznek emberek akik tudnak segíteni vagy legalábbis megnyugtatni...

24 éves korom ellenére azt kell hogy mondjam, elfelejtettem hogyan kell pasizni...

5 évig voltam párkapcsolatban, ami kb. 8-9 hónapja ért véget. Eleinte nagyon nehéz volt, pedig én szakítottam, de nagyon furcsa 5 év után egyedül lenni...Aztán elfogadtam ezt a "szingliséget"és meglehetősen jó érzéssel tölt el, hogy önmagamra koncentrálhatok.

Viszont 1 hónapja lett egy új kollégám a munkahelyemen....

Annyira nem szeretném részletezni a viszonyunkat, meg őt hogy milyen, mert hátha olvassa...vagy olyan személy olvassa akinek nem kéne :D

A lényeg az, hogy kétértelmű jelzéseket ad az irányomba, és nem merek lépni....

Vagyis..nem is tudom hogyan kéne lépni...mit kéne mondani vagy tenni...

szivem szerint elé állnék hogy figyi bejössz nekem, akarsz járni? de az olyan nevetséges és gyerekes lenne....

Szóval fogalmam sincs hogyan közeledjek felé finoman, kipuhatolózva hogy vajon ő is így érez-e irántam...

Minden nap mikor meglátom a munkahelyemen, olyan érzések fognak el mint tizenévesen mikor rajongásig szerettem valakit...

Rám néz és a torkomban dobog a szivem, hozzám szól és pillangók vannak a gyomromban, rám mosolyog és szinte összeesnek a lábaim úgy olvadoznak vagy nem is tudom hogyan fogalmazzak.... :D

Kínzás már úgy beszélgetni vele mintha nem akarna kiesni a szivem a közelében....De félek lépni, mert mi van ha ő nem így érez, és mi van ha elbénázom?



2019. jan. 26. 00:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
Miféle mulya birkákra pörögtök ti rá, hogy a nőnek kéne felszednie?
2019. jan. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ha a pasi nem lép, akkor kénytelen a nő, egyenlőség van :)
2019. jan. 26. 00:36
 3/26 anonim ***** válasza:
0%

Addig olvastam el rendesen, hogy kollega.



haaaaaat, ha egy venasszonyra hallgatsz:ne,ne!



Mondjuk, 3 eselyes a dolog:

33% hogy nem erdekled

33% hogy erdekled, de nem mukodik

33% hogy mukodne.


66% is a legjobb esetben a kudarc lehetosege.

Nyilvan a nem mukodik ezer verzioja, vagy a csak dugopajtinak kellenel verzioit kihagytam, azert csak 66% az elcseszes lehetosege.


66% pedig tul.nagy riziko, hogy munkahelyi kalandba kerulj.

Ha elrontjatok, te jarsz rosszul pl szakmailag is.



szoval, ne :)

2019. jan. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nyugodtan közeledhetsz felé, mondjuk munka után menjetek el valahova meginni egy kávét. :)


Én részben most hasonló helyzetben vagyok.

2019. jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%

Kollégával?


És ha megdug, majd kidob? Utána nem lesz gáz kerülgetni, miközben ő már a portáslányt pakolja?

2019. jan. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem lép, annak két oka van, vagy mulya, vagy nem vagy az esete.

Persze megpróbálhatsz személyesebb témákat felhozni neki, de én ebből így első blikkre túl sokat nem nézek ki.

2019. jan. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Milyen optimisták és jó indulatúak a magyarok... :D

Nyilván "okos csaje" vagyok és nem tetszik meg olyan pasi akinek....finoman szólva is csak a testem kell :D

Mert az ilyen pasin látszik is az olyan szándék..meg az ész....szóval ja...


Nagyon aranyos és kedves pasi, szimplán csak kétértelmű jeleket ad, és fogalmam sincs hogy ez most mit is jelent....

A munkahely nem akadály egyébként, tudom, tudom, házinyúlra nem lövünk...hát akkor majd keresek másik munkahelyet, ezen ne múljék... :D

2019. jan. 26. 00:48
 8/26 anonim ***** válasza:

"mi ez az illat?" odahajolsz a nyakához és vérmérsékletedtől függőben nyomsz rá egy puszit vagy kiharapsz belőle egy fél kilós darabot. :D

32/f

2019. jan. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

hmm nem is rossz ötlet, lehet kipróbálom xDDD


Na de most komolyan...

2019. jan. 26. 00:52
 10/26 anonim ***** válasza:
50%

Hú de haszontalan válaszok, ezekért nem érte meg leírnod az érzéseid :D

Ha nem teszel lépéseket, és e miatt elszalasztod, utólag minden percet bánni fogsz, amit tétovázással töltöttél. Én is bánom :D

2019. jan. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!