Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatban élünk, hatalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élünk, hatalmas a szerelem és kiderül, hogy mellettem tartott valakit. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Tényleg nagy szerelemről van szó, ami közel 10 éve tart. Messze vagyunk egymástól a tanulmányaink miatt. Nem rég derült ki, hogy ott, ahol tanult, volt neki valakije. nem teljesen értem milyen kapcsolat. Volt fizikai és lelki kapcsolat is, de amikor rájöttem szó nélkül szakított vele. Sőt előbb, minthogy rájöttem volna, mert már lehetett tudni, hogy kiderül (így utólag, akkor nem sejtettem). A másik lány is összetört...

A párom meg magyarázkodik, hogy csak én kellek neki...

Mit gondoltok? Valaki hasonló helyzetben. Komolyan érdekelne akár privátban is, hogy történhet ilyen egy igazi szerelemben ?


2019. jan. 26. 03:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy igaz szerelemben ilyesmi nem történik. Csak akkor, ha ez az igaz szerelem egyedül a te fejedben létezik.
2019. jan. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Szeretőt tartott melletted, nem ilyen "egyszeri botlás" volt. Ha valakivel monogám kapcsolatot beszélünk meg, akkor a botlás is fáj a másiknak, ha a másik x időn keresztül módszeresen fetreng az nem fáj neki? Akit szeretek, annak örömet akarok okozni, nem szomorúvá tenni. Vagy nem?

32/f

2019. jan. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én is ezt írtam volna egy évvel ezelőtt...de most máshogy látom...

tényleg megtörténik ilyen...

2019. jan. 26. 03:27
 4/16 A kérdező kommentje:
bocs, az 1-esnek ment a komi előbb
2019. jan. 26. 03:28
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd a kövinél ne irj ki uj kérdést. :)
2019. jan. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Számomra megszűnne a bizalom...

Illetve nekem volt egy 5 éves kapcsolatom, még gimiben kezdődött, aztán jött a fősuli és átváltottunk távkapcsolatra...

Az utolsó fősulis év végére feladtuk...nem ment.

Én azóta megfogadtam, hogy soha többet távkapcsolat! Nem mindenkinek való ez az igazság! Sokszor azért veszekedtünk, mert hiányoztunk egymásnak...de mit tudtunk tenni? Messengeren, skypon, telefonban nem tudod megölelni, nem tudod szenvedélyesen megcsókolni a másikat, nem tudtok összebújni, szeretkezni...ezekre a dolgokra vágysz, ha szerelmes vagy, és igen, még a nagy szerelmeket is kihűtheti ezeknek a hiánya, ha éveken keresztül ez megy...egyszerűen belefásul és elgyengül az emberek többsége...számomra ez valahol érthető is...


A következő kapcsolatodnál szerintem keress olyasvalakit, akivel végre igazi kapcsolatban lehetsz.

2019. jan. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez sajnos csak a te fejedben volt nagy szerelem. Ha a részéről is az lett volna, eszébe sem jutna mást tartani melletted, főleg nem hosszú távon. Neki voltál te, mint távkapcsolat, és volt egy állandó kapcsolata helyben, akivel élte világát, élvezte a mindennapokat. Ahelyett, hogy azon lett volna, hogy 10 év távkapcsolatot megoldjon, ne táv legyen, hanem együtt legyetek normálisan. A döntést neked kell meghozni.
2019. jan. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Ja, hogy inkább hazudsz magadnak továbbra is. Akkor mi itt hiába írjuk le az igazat, marad a sötétség és ott fog átverni, ahol nem szégyelli. És nem fog semmit sem szégyellni.
2019. jan. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem az ilyen mentalitású embereket. Megcsalnak, hazudnak neked, hülyére vesznek, de te olyan könnyedséggel dőlsz be ennek, “igaz szerelem meg minden”, mint valami naiv gyerek. Nem szerelem volt, csak a pasi jó színész és eljátszotta. Döbbenetes, igaz? Hogy vannak hazug emberek? Nőj már fel légyszi.
2019. jan. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#6-tal egyetértek, a távkapcsolatok eddig nekem is csak fájdalmat okoztak, soha többet. Semmi értelme, olyan, mintha csak egy illúzióval lennék kapcsolatban, nem egy húsvér emberrel.
2019. jan. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!