Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról hogy egy kapcsolatban valaki beszélget az exével?

Figyelt kérdés
Néha néha.. Meg egy két olyan csajjal akivel nem történt semmi de kerülgették egymást.
2019. jan. 26. 06:32
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Az én barátnőm bele is taposna tűsarokkal a banánba, ha megtudná, hogy az exeimmel beszélgetek. De meg is érdemelném.
2019. jan. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Nincs ebben semmi. Én is szoktam néha.
2019. jan. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
En nem korlatozok senkit. Csak utana velem mar nem kell (pontosabban nem lesz lehetosege) beszelgetni. Beszelgetni az exszeddel olyan mint visszajarogatni arra a munkahelyre, ahol mar nem dolgozol.
2019. jan. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nálam ez tabu. Én nem beszélek az exeimmel, ha megtudnám, hogy a barátom igen, akkor szakítok. Velem senki nem fog olyat játszani, hogy “jaj szívem dehát csak barátok vagyunk”. Aha, persze. Én meg most jöttem le a falvédőről.
2019. jan. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik mindenki ugyanazt gondolja. Én is ezt gondolom. Jól van köszi a segítséget.
2019. jan. 26. 09:13
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Az bizony még beleugrana abba az ágyikóba.
2019. jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Én is beszélgetek az "exemmel" de mi esetünk kicsit más. Soha még csak nem is láttuk egymást élőben :D távkapcsolat volt. Egy hónapban egyszer ráírunk egymásra, írunk egy helyzetjelentést és mindenki megy a dolgára. Szerintem ebben nincsen semmi. Viszont ha a barátom beszélgetne az exeivel pöppet ideges lennék :D kivéve ha bemutatna a lánynak és látnám, hogy nem úgy néznek egymásra. De ahol volt testiség úgy nem tudom hogy működne...
2019. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Egy volt párom csinálta a hajam az esküvőnkre... 😄 Nincs ebben semmi, kultúrált emberek túl tudnak lépni egy szakításon.
2019. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Egészséges gondolkodású, normális, felnőtt emberek ezt tudják jól kezelni, nálam ebből nem lenne probléma. Amíg valaki még tapasztalatlan, fiatal, és csak tanulgatja a kapcsolatosdit, ott persze ez nehezebb, de idővel az ember ehhez is képes megérni.

Különben meg ha olyan párom lenne, akinek már van gyereke előző kapcsolatból, akit az exe nevel, én zavarnám el, ha nem tartaná a kapcsolatot velük.

2019. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdés, hogy hogy váltak el, barátságban maradtak-e, van-e esetleg gyerek. Nyilván ha nem kifejezetten barátok, és így is mennek flörtölős csetek néha, az gáz. De ismerek olyan párkapcsolatokat, ahol az egyik fél jóban van egy exszel, akivel tudták tartani a baráti kapcsolatot, és teljesen jól megvannak, egyik sem akar semmit a másiktól.
2019. jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!