Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mennyire legyen kitartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire legyen kitartó a férfi amikor udvarol?

Figyelt kérdés

Ha valaki hamar feladja és nincs kitartása az mit mond nektek?


Volt már olyan hogy a párotok nagyon nehezen tudott titeket meghódítani netán hosszú időbe telt és ha nem lett volna kitartása akkor ma nem lennétek együtt?


2019. jan. 26. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

A kitartásból lehet következtetni egy férfi jellemére.

( most nem a piócatapadásról írok).

2019. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha hamar feladja, akkor nekem az olyan, mintha csak meg akart volna fektetni. De azért a nagyon tapadós pasikat se szeretem, mert megfolyt.
2019. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A piócatapadás és a kitartás között óriási különbség van ha jól értelek.


Ezzel egyet is kell értenem.


Te miben különbözteted meg a két variációt?

2019. jan. 26. 13:23
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Van egy imponáló középút, de hogy ez kinél mennyi idő, változó lehet.
2019. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Kitartás az, hogy ha a csaj pl. kicsit visszafogottabb, bizalmatlanabb.akkor nem hagyja ott 2 hónap múlva, hanem kitartóan próbálkozik nála, beszélget vele, keresi , vele van stb.

A pióca az, amelyik állandóan keresi, àllandóan vele akar lenni, már idegesítően kitartó.

Szerintem.

2019. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

A pióca az aki tukmálja magát, nem hagy teret, folyamatosan nyomul, sokadjára sem érti a nemet.

A középút számomra a normális érdeklődő ismerkedés. Érezteti hogy többet akar barátságnál, de nem telepszik rám, hagyja hogy eldöntsem, hogy akarok-e tőle többet, ha nem, el tudja fogadni.

2019. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha a nő totál passzivitást mutat, ne csodálkozzon, ha a férfi ott hagyja, mert nagyon egyoldalú az egész..
2019. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Lassítani legyen hajlandó, de a nemet is értse.
2019. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"A piócatapadás és a kitartás között óriási különbség van ha jól értelek.


Ezzel egyet is kell értenem.


Te miben különbözteted meg a két variációt?"


Ha jó pasi akkor "kitartó, rámenős és sármos"

Ha ronda akkor "undorító nyomulós, piócásan tapadós".

2019. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha kimondom, hogy nem szeretnék vele ismerkedni, akkor ne tolakodjon tovább... az nekem nem a kitartást jelenti, hanem a piócáskodást / azt, hogy nem érdekli, hogy én mit mondok. Ha "csak" annyi a dolog, hogy nem reagálok úgy, viszont nem utasítom vissza, akkor nem zavar, ha próbálkozik, de akkor is csak akkor van esélye, ha közben mondjuk jobban megismerjük egymást... attól nem lesz szimpatikusabb, nem lesz több esélye, ha 1 nap múlva, aztán mé 1 nap múlva, aztán még 1 nap múlva ott tolong, miközben semmi újat nem tudtam meg róla.
2019. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!