Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti megtanulnátok gitározni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtanulnátok gitározni egy lány miatt?

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Persze, a következő lány miatt meg dobolni, aztán szájharmónikázni, cintányérozni...



A végén meg elmegyek így fellépni:

[link]

2019. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem, mert nincs hozzá tehetségem.
2019. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha pasi miatt nem, akkor lány miatt pláne nem
2019. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én tavasztól magam miatt tanulok meg dobolni.
2019. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Én zongorázni szeretek.



24/f

2019. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még jó hogy nem furulyázni akarsz megtanulni.


Viccet félre téve ne csak érte magadért is tedd, de csak akkor ha szeretnéd tényleg úgy lesz az igazi.

2019. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
A "megtanulni" azt jelenti, hogy minimum azon a szinten vagy, mintha konzit végeztél volna.
2019. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy egy olyan lánnyal randizok aki imádja ha egy pasi tud gitározni, ő meg imád énekelni. Nekem van gitárom, tudok is eljátszani rajta egy számot. Mondjuk együtt tanulhatnánk gitározni ő meg énekelne is
2019. jan. 26. 22:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, nekem ez "nyálas" kategória. ha esetleg művész lélek vagy, akkor tedd.
2019. jan. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

persze alapból emiatt tanultam meg még anno lassan 5 éve vagy már több? nem tom régen volt már (igaz nem egy lány miatt tanultam meg hanem mert alapból sok lánynak jön be) de most viszont egy lány miatt vettem elő megint aki imádja a zenét a zene az élete :D szóval...


alapból is jó ha az ember ért hozzá nem bánja meg ha megtanul hangszeren játszani

2019. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!