Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatok elején a pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatok elején a pár miről tud órákig beszélgetni minden nap?

Figyelt kérdés
Személyesen és messengeren?
2019. jan. 26. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd rájössz, ha találsz valakit, akivel egy hullámhosszon vagy.
2019. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Érdeklődési köreitekről, barátaitokról, szüleitekről, exeitekről, karrierről, álmokról, utazásról.


Azért ismerkedsz vele, hogy ezekkel tisztában legyél te is és ő is.


Jó esetben az érdeklődés legalább közel megegyező.

2019. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Én senkivel nem tudnék órák hosszáig beszélgetni. Sosem voltam olyan az életembe se, mivel nincsenek barátaim, mondhatom, hogy számomra a beszélgetés szinte lényegtelen. Nem igénylem. De mivel kevés dolog is érdekel, így nem is tudnék igazán miről beszélni.

Itt vagyok 30 éves és egyedül. Ez így is marad már, azt hiszem örökre.

2019. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Bármiről. 😊
2019. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kérnék konkrét példákat. Én is tudok rövidebb ideig beszélgetni, azt ismerem, főleg ha egy sokat dumáló csajjal beszélek.

De miről lehet tényleg órákig irkálni (mikor kölcsönös vonzalom megvan)?

2019. jan. 27. 01:17
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Tényleg bármiről. Mi az elején (is) pl időjárásról, politikáról, aznapi történésekről (mittudomén, hányt egy csaj a buszon, vagy láttam egy szép cicát), gyerekkori emlékekről, kajákról, következő randihelyszínről és programról, vagy akár a legutóbbiról... Mi szinte azonnal tudtuk, hogy megtaláltuk egymásban, akit kerestünk, így a jövőnket is hamar ellezdtük tervezgetni.


Most, 10 éve házasként, 3 gyerekkel ugyanezek a témáink, csak kiegészült a gyerekek és a szülés témaköreivel a dolog. 😊

2019. jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!