Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után találkoztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után találkoztam a barátommal, és most nagyon bűntudatom van?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal. Nehezen, de sok baj volt köztunk, amik valahogy nem szűntek meg. Megbeszélések után sem. Bár más az is baj volt, hogy alig beszélünk a problémáinkról. Mármint a közösekről. Katyvasz.. és tegnap eljött a munkahelyemre, és elkezdtem izgulni. Olyan voltam, mint egy friss szerelmes. Aztán hazamentünk, hozzánk. (Nem laktunk együtt soha) és ott aludt. Lefeküdni nem feküdtünk le, de az az ölelgetős csókolózóz dolog megvolt. Meg a szokásos becézgetés, stb. És ma olyan kínos visszagondolni rá. Ha eszembe jut, egyből máson akarok gondolkodni. Más témát keresek a fejemben. Mitől van ez?

2019. jan. 27. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a Te érzelmeid sem közömbösek még iránta.
2019. jan. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, az övé egyáltalán nem, én szakítottam, mert már csak idegesség volt és veszekedés és minden. De nem tudom. Kicsit úgy éreztem, hogy akarom is, hogy ott legyen meg minden, meg nem is. És ezek az érzések úgy 10percenként váltogatták egymást
2019. jan. 27. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!