Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 vagyok és anyámék mindenbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 vagyok és anyámék mindenbe beleszolnak és megszabnak mindent?!

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,anyámékkal élek együtt,van egy barátom akivel több mint 1 éve vagyok együtt,nem nagyon szeretik a szüleim őt :/ és igy mindenbe beleszolnak,hogy mikor találkozhatok vele,meddig lehetek nála,nem mehetem le hozzá csak ugy....mit tegyek? Azt mondták hogyha elmegyek akkor kidobnak a házbol... nagyon elegünk van már a barátommal ebből h mindent megszabnak....egyszer azért nem engedtek le hozzá mert esett a hó...Mit tegyek?,segitsetek pár jo tanácsal kérlek!!
2019. jan. 27. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
menjetek el dolgozni a baratotokkal :)
2019. jan. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Majd HA lesz melód, akkor leléphetsz!

Ahhoz meg suli kell, és köszönd meg, hogy törődnek veled!

2019. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Az a bajuk, hogy kúrtok.
2019. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Nagy klisé, de "amíg az ő kenyerüket eszed és az ő fedelük alatt élsz, addig azt teszed, amit mondanak".


Végezz a középiskolában. Menj el dolgozni teljes állásban és költözz el vagy menj el dolgozni részmunkaidőben, tanulj és költözz el.


Ennyi, amit tehetsz.

2019. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ez rettenetes! költözz el.
2019. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyen feleségül a barátod és tartson el! Legyetek egy nagyon boldog család!
2019. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18 éves vagy, tehàt nagykorú. Èrettségizz le ès dolgozz közben tanulj levelezõn. 20/L :)
2019. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!