Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már párkapcsolatán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már párkapcsolatán roma fiúval/férfivel? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 17:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatban*
2019. jan. 27. 17:17
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem, soha nem jönnék össze cigány pasival.
2019. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Kerüld el!!!!

Ritka a rendes cigány mint a fehér holló.

Egy köcsög roma gyökér baszta padlóra anyagilag a családunkat.

2019. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem, mert utólag kiderült, hogy csak én hittem azt, hogy kapcsolatban vagyunk, amúgy nem is voltunk.

És majdnem 3 hónapot elpazaroltam erre a szarra.

2019. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
félcigány volt, én majd 2 évet vertem el rá. Romungró a legrosszabb változat.
2019. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Tapasztalat? Hazudik, mintha könyvből olvasná. A pénzt úgy viszi el, hogy észre sem veszed. Náluk tisztelet nincs, a hátad mögött kibeszél. Vélemény? Kerüld el, mert pórul jársz.
2019. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Én roma pasival élek 11 éve. Ő rendes, sok magyar a lábnyomába nem érhet.
2019. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Soha nem jönnék össze eggyel sem. Az egy dolif, hogy lehet normàlis, de a csalàdja màs tészta... A legjobb baràtnőm roma, ő teljesen rendben van, a csalàdja viselkedése viszont vàllalhatatlan... Bele se gondolok milyen lenne egy cigàny anyós.
2019. jan. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem minden cigány olyan, mint amit leírtál 6-os. Az én barátom is cigány és semmi gond nincs vele. Persze benne is van hiba, de kibe nincs?

Annyira bírom, amikor az emberek általánosítanak. NEM minden cigány olyan. Vannak persze, de magyarok között is vannak azért bőven olyanok, akik hazudnak lopnak stb.., valljuk be.

Sosem értettem a rasszista embereket. Ez nektek miért jó? Mit nyertek vele?

2019. febr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Olvastad a #6 legelső szavát?

Innentől irreleváns, amit írtál.

(Ez olyan, hogyha eszek valahol pl egy Gyrost, ami nem ízlik, valszeg nem fogom erőltetni. Utána esetleg mégegyszer veszek, az is szar, egy életre megutálom. Attól még másnak lehet bejön, vagy valahol finomat árulnak, de én többet biztos nem kísérletezek inkább... Na ugyanígy vagyok a cigánnyal.)

#4 voltam.

2019. febr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!