Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kiszemeltem külföldre ment,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiszemeltem külföldre ment, de megbeszéltük ha visszajön elkezdünk randizni. De van a képben egy külföldi magyar lány, akire kezdek féltékeny lenni, Szerintetek kell aggódnom? Több lenn.

Figyelt kérdés

Tehát van egy férfi, 29 éves, akit megismertem és beleestem. Kezdeményeztem nála, és nem utasított el, de megmondta kerek perec, hogy még karácsony előtt külföldre megy, ezért nem tud most kapcsolatba fogni velem, mert nem hisz a távkapcsolatokban. De tudtuk azt is, hogy valószínűleg nyártól már itthon lesz. És én azt tudtam magamról, hogy simán várok rá addig. Ezt nem mondtam meg neki, vele csak abban maradtunk, hogy amikor hazajön, akkor ha még akarjuk, majd akkor elkezdünk randizni, meg meglátjuk hogyan tovább. Mindez tavaly történt, és valóban el is utazott decemberben még karácsony előtt.

Még csak úgy 1 hónapja van kinn, néha szoktunk chatelni, de semmi extra. Nekem ő annyira tetszik, hogy simán kivárom a nyarat. Csakhogy most van valaki a képben, akire féltékeny vagyok, és félek, hogy miatta elveszítem ezt a srácot. Van kinn pár magyar ott, ahová ment, és azok közt van egy lány, akivel minden nap találkozik, viszonylag szép, és akivel bizalmi viszonyba került, mondhatni barátok.

Na most, a srác úgy ment ki, odakinn se fogna kapcsolatba, mert nem hitegetne külföldi nőt, mivel ő haza akar jönni. És ugye nem hisz a távkapcsolatokban. De gondoljátok, hogy mégis lehet valami majd ezzel a lánnyal? Nem vagyok együtt ezzel a sráccal, mégis úgy érzem magam, mint akit megcsalnak.

Egyre több közös élményt él át ezzel a lánnyal, sok időt töltenek együtt. És tényleg csinoska a csaj, ráadásul a srác azt mondja, szebb, mint a képeken, ami rossz, mert a képein is túl szép. Ilyen sötétszőke haja van, barna szeme, szép az arca, vékony. Egyáltalán nem sminkel, átlagosan öltözik, de szép.

Meg nekem az is fura, hogy egy kicsit zakkant a csaj, folyton rossz fát tesz a tűzre a munkahelyükön. Mesélt ezt-azt a srác, miket csinált a lány. Folyton rosszalkodik, mint egy kisgyerek, néha egészen képtelen hülyeségeket művel. A srácot is meglepi egyik-másik húzásával, de őt ezek nem zavarják. Mondom, bizalmi viszonyban van vele, folyton mindenben segít neki... Mondjuk, ez nem olyan meglepő, mert ő nagyon egy ilyen segítőkész típus. Határozott, mindig kiáll magáért, és nagyon segítőkész. Ezeket nagyon bírom benne.

Meg sokat havazott ott, ahol ők vannak, és a srác elmondta, hogy mindig ha friss hó van, mikor végeznek a munkában, akkor a lány egyszerűen csak rátámadt a hóval, és a nyakába teszi, hogy lefolyik a pulóvere alá, végig a testén, le a tökéig konkrétan... A jéghideg lé, és szar érzés. És ugye mondtam, hogy milyen határozott srác, nem az a típus akivel lehet packázni. Mégis, nem állítja le a csajt, még csak meg se bosszulja rajta, pedig már többször is megtette ezt. Ez nem jellemző rá, és gyanús, hogy ez azért van, mert tetszik neki. Vagy nem tudom, lehet hogy csak eltűri, mert gyengébbik nem, és nem akarja elnyomni. Mert elég udvarias, lovagias típus. De nem tudom...

Dinka a csaj szerintem. Meg elvileg volt hogy próbálta megdobni hógolyóval, de a srác elhajolt előle, és a golyó olyan erősen csattant a garázskapun, hogy még a srác is meglepődött rajta, hogy így meg akarta dobni. Meg tényleg olyan dolgai vannak, miket mesélt a srác miket művelt a csaj munkában... Meg otthon is, ha már itt tartunk....

Szerintetek kell aggódnom? Vagy megyünk mi még randira nyáron?


2019. jan. 28. 02:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Figyi ez ellen nem sok mindent tehetsz, de el ne kezdj neki panikolni a csajról, csak szépen tartsd a kontaktot vele, küldd el a legszexibb képeid, mutasd meg neki, hogy milyen jó no vagy valójában, tartsd fel az érdeklődését.

Ha lesz is köztük valami, az ellen nem tehetsz semmit, emberek ok is, össze vannak zárva. Te csak tegyél meg mindent, amit tudsz, az aggódással pedig hagyj fel lassan, mert rámegy a kapcsolatra. Hidd el, ismerem az érzést.

Már így is látom, hogy teljesen belefolytál. :)

2019. jan. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Foglald el magad nyárig, napi szinten ne trécseljetek, mert be is golyózol így.

32/f

2019. jan. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nezd, ez a pasi teged ugy talonba tett, ahogy azt kell... aki kapcsolatot akar veled, az mindent megtesz erte, plane egy ilyen amugy egyaltalan nem bonyolult vagy megoldhatatlan szituacioban. De ez a csavo nem akar teged. Chatelget veled, ha ugy van kint megdugogat par not, mert kulonosebben nem erdekled annyira, hogy lekosse magat, aztan amikor itthon lesz, örül mert tudja, hogy fogja valaki azonnali nyitott puncival varni. Nyaron persze, mentek randizni ha epp kanos lesz, közbe siman tudja keresni azt akivel 50 ezer km se allna kozejuk.

Akit nem fogsz meg annyira, hogy bevallaljon miattad nehezsegeket (persze nem azt mondom, hogy evtizedrkig remenytelenul kellene szeretni egymast 10 kmrol), azzal akkor se eri meg együtt lenni, ha mar nem fell fent az a nehezseg. Ne varj olyanra aki azert lenne veled együtt, mert epp te vagy 5 kmes korzeten belül elerheto.

2019. jan. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem olvastam el teljesen, de már a cím is mutatja mi a helyzet 😅 Én azt javaslom nőként, hogy a pasiknak mindig az elérhetetlen kell és a titokzatos . 🤔
2019. jan. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a csajszi akit említesz a sztoriban, az mindenképp szeretne is a sráctól valamit. Vannak provokatív nők, akik csak szimplán a figyelemre vágynak, semmi másra. Az növeli az egójukat, ha ők vannak a középpontban és ezt teszi őket boldoggá. A párom munkahelyén is van olyan nő, aki a férfiakat ilyen módon provokálja és ő ennek örül :D
2019. jan. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Neked annyi.


Egy olyan ismeretségben (mert ez nagyon nem kapcsolat még) tűnt fel egy másik lány, ahol semmi nem alakult ki köztetek, a srác nem köteleződött el, nem ígért semmi olyat ami miatt ne lehetne egy másik nővel.



És most találkozott is valakivel, aki hús-ver vele van, nem csak várja a nyarat, hogy ott esetleg lesz egy jó randi.


Engedd el, nem éri meg egy HA-ért nyárig várni, aztán esetleg a 2. randin kiderül, hogy ez nem fog működni.

2019. jan. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy jó ötlet, hogy te elzárkózol nyárig az ismerkedéstől... Nagy hiba. Vársz egy olyanra, aki semmit sem ígért. Ő meg lehet már X randin túl van. Azt beszéltétek meg, hogy akkor randiztok nyáron ha még aktuális lesz a dolog. Ergo, ez azt jelenti, hogy ha lehetőség nyílik egy kapcsolatra, akkor nem utasítja vissza.. Nem értem, hogy mire vársz. Nyáron majd jön a kérdés, hogy "Hogy tehette ezt, miközben egész decembertől vártam rá?"?
2019. jan. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem pedig annyira nincs oda ezért a csajért.Azért mesél ennyit róla,mert több időt töltenek együtt,és ezek érdekesnek minősülhetnek olyan szempontból,hogy mik történnek vele.Ùgy gondolhatja inkább ilyenekről beszél,mint arról,hogy lement a boltba.Ha alakult volna valóban valami a csajjal már nem beszélne veled,vagy csak simán nem is hozná szóba.Egyénbként biztos beszél más dolgokról is,de nagyon erre vagy már kihegyezve.Én nem kezdenék eszeveszett ismerkedésbe a helyedbe,mert nagyon fogod bánni.
2019. jan. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, mit hoz a jövő.

Szerintem dumálj ezzel a sráccal továbbra is, de ha valaki elhiv randira ne mondj csak a pasas miatt nemet.

A csaj bárki lehet. Ne görcsölj rá, ne ezen kattogj, éld az életed, majd lesz,ami lesz, lazulj bele. Tudom, hogy ez nagyon nehéz.

2019. jan. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A leggyorsabb út mondjuk,ha megmondod,úgy vetted észre sokat beszél erről a lányról.Én biztos rákérdeznék.Aztán max.ráébreszted,de jobb esetbe megnyugodsz kicsit.Mindenképp jobb,mert vagy várhatsz továbbb,vagy kezdhetsz új lapot.(8)
2019. jan. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!