Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon régen sütött már nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon régen sütött már nekem tortát nő. Mennyire van rendben, ha nagyon vágyom erre?

Figyelt kérdés
Mármint egy szerető partnerre, aki szülinapra süt nekem tortát.
2019. jan. 30. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Cuki vagy!
2019. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Te egy imádnivaló nagy hóhányó vagy.
2019. jan. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Úgy gondolom a vágyad tárgya csupán egy ideig lenne érdekes...


-Nem csupán születésnapra;egyébként is sütöttem finom tortát kénye-kedve szerint a páromnak...

A meleg vacsora;vasalt illatos ruha; jó szex a kényelem stb megszokottá válik...


A "szerető partner" hiába igyekszik már nem lesz érdekes.

De ettől még szeretek sütni:)

2019. jan. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Manapsag egy no bemegya cukraszdaba es vesz egy szeket tortat a szulinapodra meg mas ajandekot. En is igy szoktam. Sokat dolgozok es az idom ertekesebb annal,hogy fozzek vagy hazimunkat vegezzek.


Attol meg szeretem a masikat,h nem vesztegetem el az idom olyanokra,mint a sutes.

N

2019. jan. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Én szoktam sütni, még a kollégáknak is.

Megfelelő nőt kell találni.

Teljesen normális, hogy vannak ilyen vágyaid. Nekem pl fontos, hogy a pasas adjon virágot.

2019. jan. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Olyan értelemben van "rendben", hogy vágysz valakire, aki a szabadidejét avval tölti, hogy neked ugráljon. Ez is biztos valamelyik szeretetnyelv.
2019. jan. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Te csak szimplán egy társra vágysz akivel szerethetitek egymást. Valamiért most épp a szülinapi torta sütés mint jelenségben éreznéd ennek a bensőséges kapcsolatnak a mérőjét. Legyen. Majd fél év múlva másban látnád ennek hiányát, ha addig sem találsz valakit. (ezt a többieknek mondom)


Magyarul te csak annyit mondtál, hogy : "Szeretnék végre valakit, aki szeret engem". És hogy ez mennyire van rendben? Teljesen! Ez a normális...

2019. jan. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!