Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ma szakíott velem (21) a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakíott velem (21) a barátnőm (19), áthivott és elmondta hogy nem akar megbántani nagyon szeret de nem akar továbbra kihasználni, ott helyben a sokk miatt nem jutott eszembe sok érv, felkeressem pár nap mulva?

Figyelt kérdés
Mivel modnta hogy szeret még de tudja hogy az én igényeimet nem elégíti ki sok téren ezért nem bírja azt hogy kihasznál engem , azt modnta stagnál a dolog köztünk nem haladunk sehova de modntam neki hgoy három év mulva a szerelmet már felvátja a szeretet és kötödés , ott helyben nem voltak érveim , 3 nap alatt gondolta át a dolgot szerintem elhamarkodottan döntött úgy érzem beszélnem kellene vele mégegyszer élőben hogy biztos e ebben?
2019. jan. 30. 22:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem és úgy érzem hogy nem szabadna veszni hagyni ezt a dolgot
2019. jan. 30. 22:51
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Ne fussál senki után,nők általába akkor lépnek ki ha megunták,szar volt,vagy ha meg van az utód..
2019. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Zavaros.Semmiképpen ne könyörögj!
2019. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mellébeszél. Már meg lehet neki az új bak jelölt.
2019. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok az igényeid, amiket ő nem elégít ki?
2019. jan. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hu de tajekozott itt mindenki... pedig esdig ennek ellentetjet tapasztalom itt... ;)


Kerdezo, ha ugy erzed van ertelme beszelni vele, egy probat meger. Ne maradjon benned kerdojel... ;)

2019. jan. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal a minap szakítottunk közel négy és fél év után. Az ok hasonló volt mint nálatok. A dolog stagnált már egy jó ideje közben eltávolodtunk és kölcsönösen egyre nehezebben vagy egyáltalán nem tudtuk kielégíteni egymás igényeit.

De azok az ellentétek amik végül arra sarkalltak minket hogy kimondjuk hogy vége az elején is adottak voltak. Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt de ha már most azt érzi az egyikőtök hogy nincs értelme tovább akkor valószínűleg így is van. Ettől függetlenül szerintem érdemes még egyszer átbeszélni a dolgokat egyrészt hogy te is le tudd zárni amennyiben úgy alakul másrészt hogy tanuljatok a dologból.

Mi párommal több mint egy hónapja tudjuk hogy valószínűleg vége lesz ezalatt többször leültünk beszélgetni és minden alkalommal nyugodtabban átgondoltabban tudtuk körül járni a problémákat. Ez segített meghatározni hol a gond illetve megérteni és elfogadni hogy nincs tovább.

Ha elfogadsz egy tanácsot nem azzal mész oda hogy meggyőzd arról együtt kell lennetek hanem azzal a céllal hogy megértsd az ő álláspontját és megértésed vele a sajátod. Ne könyörögj kapálózz győzködj mert annak semmi értelme. Ha ennek hatására veled marad még ugyanúgy ott lesznek a gondok legfeljebb ideiglenesen a szőnyeg alá lesznek söpörve. Ha meg nem akarja folytatni kellemetlen lesz mindkettőtöknek. Ígyis úgyis gyerekes és elkeseredett lépés lenne.

Csak azzal javíthatsz szerintem a kapcsolatotokon amennyiben megmenthető ha mély őszinte nyugodt hangvételű probléma feltáró beszélgetést kezdeményezel. Mert csak akkor hozhattok magabiztosan döntést ha megértitek egymást és a kapcsolatotokat.

Legalábbis én ebben látom a rációt. Sajnos rajtunk nem segithetett mert alapvető gondok voltak. De az csak rontott volna rajta ha vakon győzködjük egymást az igazunkról.

2019. jan. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Aki nagyon szeret az nem szakít hanem érvekkel közöl és meg kér;hogy változz!


21 vagy előtted az élet és lehetőségek.

2019. jan. 31. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7: egy ilyen érett lépéshez nem mindenkinek van meg a szükséges intelligencia, illetve nem képes átlépni a saját önző egoját, amúgy abszolút jól írtad.
2019. jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kevés a remény. Én nem csak valószínűsítem hanem biztosra veszem hogy van új hapsi. A lányok zöme non-stop kapcsolatban van, tehát az indok hogy nem fantasztikus sőt nem is elég jó a kapcsolat még nem eredményez szakítást... azt az új kandúr megjelenése okozza, az egyéb tökéletlenségeknek csak annyi szerepe van hogy megerősíti a csajt a mihamarabbi és minél határozottabb lelépésben
2019. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!