Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nektek rossz napotok van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nektek rossz napotok van és el vagytok keseredve akkor a párotok mit tesz annak érdekében hogy ezen enyhitsen?

Figyelt kérdés

Tanáccsal lát el? Vagy csak elmondod neki és meghallgatja nem szól rá?


Esetleg megölel? Vagy egyáltalán nem reagál rá? Nálatok ez hogy működik?


2019. jan. 31. 07:10
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

A parom (ferfi) nagyon utalja ha rossz kedvem van, es sokszor nem is tudott ezzel mit kezdeni. En nagyon hullamzo voltam erzelmileg, ezert sokszor voltan szomorkas melankolikus hangulatban. Ilyen tipus vagyok. De miatta megtanultam uralkodni magamon, nem mondom hogy konnyu volt! Altalaban regen is mivel gyerekkent is sokszor voltam egyedul - igy alapbol tudtam, mi kell nekem ahhoz, hogy jobban legyek, de sokszor szerettem “kielvezni” a fajdalmat is ha valamit igy eltem meg. O viszont olyan kis erzekeny hogy raragadt a rosszkedv, es aztan le sem jott rola, mire en mar reg tul vagyok rajta. Neki koszonhetem tehat, hogy megtanultam befolyasolni - pontosabban iranyitani a gondolataimat... stb.

Ha őszinte bánat ért, pl. Csaladtag elvesztese, atolelt ha sirtam vagy nagyon nem tudtam mit kezdeni magammal. Tobb nekem nem is kellett. En nagyon bujos vagyok es imadok olelkezni. Nalam egy oleles mindennel jobb. Nagyon fel tud (engem) tolteni. :)

2019. jan. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már tudja, olyan kor békén hagy. Nem nyaggat, hogy mi van,. mi a baj.
2019. jan. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Siet haza hozzánk, átveszi a gyerekeket, engem elküld pihenni/fürdeni/filmet nézni/lazítani. Miután lefektette a lányokat, odajön, bújik, beszélgetünk. Nagyon ritkán borulok ki és szunte mindig a fáradtság miatt, így nekem ez a tökéletes megoldás.
2019. jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Bekapcsolja youtube-ról az Anettka show-t.
2019. jan. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Az én párom sokszor nem tud mit kezdeni azzal hogy ilyen vagyok.
2019. jan. 31. 08:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha rossz napom van és el vagyok keseredve, akkor nyilván nem a páromtól várom, hogy felvidítson, nem az ő dolga. Ő is tudja, hogy ezeken szeretem egyedül átrágni magam, beszélni se szeretek róla, mert az nem old meg semmit, így egyszerűen teret ad nekem, amire a legnagyobb szükségem van.
2019. jan. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Férjem: Ha csak puffogok valami miatt (általában sose őmiatta), akkor teret enged.

Ha tényleg el vagyok keseredve a stressz, stb miatt, akkor megölel, meghallgat, biztosít róla hogy ott van nekem, szeret, és bármelyik kimenetelnél ott lesz. Néha beszélünk kicsit a megoldási módokról, mert én ha nagyon le vagyok stresszelve csak a gond pörög a fejemben és nem látom a kiutat, de ha vele említőlegesen beszélünk arról hogy ezt meg azt is lehetne tenni, akkor utána könnyebben meg tudom fogalmazni, mi lenne a legjobb.

2019. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az élettel elmondatja nekem, hogy ő nem létezik.
2019. jan. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem a párodnak kell vele mit kezdeni hanem neked... A te érzéseid...
2019. jan. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!