Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit adnátok egy ilyen embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adnátok egy ilyen embernek valentín napra?

Figyelt kérdés

Mit adnatok egy 32 eves ferfinak valentin napra?

Aki nem szereti a nyalas dolgokat , a romantikazast, de megis orulne neki?



2019. jan. 31. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán szereti tartani a Valentin napot??? Mert lehet neki ez egy ugyanolyan nap mint a többi és a végén te fogod magad rosszul érezni, hogy törted magad és neki ez olyan semmi..
2019. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hat regen sose vettem/adtam semmit neki mert tudtam ilyen “erzeketlen”

De egyszer megszolta hogy neki is jol esne ha kapna valamit merr sose kapott tolem ilyen alkalmakra

2019. jan. 31. 14:16
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Multiorgazmust. Örülni fog neki, hogy azt okoz.
2019. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk csinálj egy kulcstartót a közös képetekkel, amit vagy a kocsikulcsra vagy a lakáskulcsra rá tud tenni és személye és nem olyan drága dolog :)
2019. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Csináltass*
2019. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Istenem megint jönnek a kanos férfi kommentek .. nem unjatok már ezt ,hogy állandóan csak ezzel tudtok jönni ? Nyomorul s zopasotokkal meg a szexel

Szex nem csak a ferfiert van

2019. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Döntse már el, hogy szereti-e vagy sem? Nyálasnak tartja, de mégis örülne neki? Érdekes...

Süss neki sütit, vagy a kedvenc ételét - de nem tudom, mióta vagytok együtt, együtt éltek-e?

2019. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
69%

A süti jó ötlet!

Én is valetin napon sütök valami finomságot, bár az igaz, hogy mindenki kap belőle nemcsak a párom.

2019. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy valamikor tavaszra szóló élményt. Színház szabaduló szoba bármilyen ilyesmi. És a Valentin napi vacsorán add oda a jegyeket. Nem is nyálas, de romantikus. Valentin napi ajándék de mégsem. :)
2019. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 peca1000 ***** válasza:
0%

Cukrászdába lehet szív alakú ischler sütit kapni ilyenkor.


Vagy rendelj egy pizzát, hamurgert házhoz.


Vagy csinálj neki egy kétmarkos, mélytorkos glü-glü kombót :D

2019. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!