Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves lány,23 éves srác?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány,23 éves srác? Vélemények?

Figyelt kérdés

Egy haverom megismerkedett egy 15 éves lánnyal, de nem kapcsolat céljából. Aztán elkezdtek neten beszélni és elvileg nagy lett az összhang, és találkozót terveznek.


Láttam képet a lányról, kislányos. Akkora a kontraszt, hogyha hagyna szakállat, a lányának néznék.


Mi a véleményetek erről? Elítélendő?



2019. jan. 31. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Büntetőjogi eset...
2019. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Jogilag 14 éves kortól azzal szexel bárki, akivel akar.

Innentől az ő dolguk.


Amíg azt nyújtják egymásnak, ami boldoggá teszi őket, addig oké.

2019. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
A legtöbb cuki 15 16 éves kicsi lány már több faxot fogott mint kilincset.. :(
2019. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem 15, 16, elírtam
2019. jan. 31. 18:50
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
#2, nagyon nagy tévedésben vagy! Aki betöltötte a 14-et, de még nincs 18 éves, az korlátozottan cselekvőképes. Majd akkor lesz cselekvőképes, ha betöltötte a 18-at. Ha 16 éves akkor bőven még fiatalkorú és azt büntetik ha ilyen eset áll fenn.
2019. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

#5 és az összes tudatlan, aki pozitívnak ítélte a kommentjét: [link]

Olvassatok és tanuljatok.

2019. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Kétségtelen, hogy gyerekekkel könnyebb bánni, mint felnőttekkel. Sok férfinak vonzó valamiért, ha ő nevelheti fel a társát, ami finoman szólva is bizarr, elítélendő és gáz, de az emberek többsége vagy le sem szarja, vagy meg is éljenzi azt a felnőttet, aki összejön tinivel.
2019. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mióta ez a törvény, de szerintem pár évvel ezelőtt még nem szexelhetett kiskorú felnőttel. Ha 14 évesen már szabad akkor hogyne indulna be a férfiak ezen rétege akik a kislányokra utaznak. Nincsenek átgondolva ésszerűen a törvények sajnos.
2019. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24 leszek lassan, engem vonzanak a 16 éves lányok, de agyban és lelkileg nem érettek meg igazán, szóval, így felejtős. Nem ítélem el azt a korombelit, aki járna velük, de azt tudni kell, hogy nem fog működni a kapcsolat.
2019. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezzük meg a kislány apukáját. 🤣
2019. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!