Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti melyik nap tartjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik nap tartjátok a Valentin napot?

Figyelt kérdés

A napján (idén csütörtökre esik) vagy emiatt hétvégén?

Mit terveztek?

Kort is írjatok légyszi!



2019. febr. 1. 16:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Mi, eltoltuk egész december 32-ig.
2019. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Soha nem ünnepeltem a Valentin napot

Így semmikor

N24

2019. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Az év minden napján. 26N
2019. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

Nem ünnepeljük. Számunkra minden nap a szerelem napja.

6 éve vagyunk együtt.


(Anyukámnak 2 éve február 14-én volt a temetése. 56 éves volt, 12 évig küzdött a daganattal.)

2019. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Az meg se fordult a fejedben hogy valakinek nincs kedve bedőlni az ilyen markekting ünnepeknek?
2019. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Mi február 14. kivételével minden nap:)
2019. febr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%

Bedől ennek a marketing ünnepnek sajnos egyre több buta ember! A volt barátnőmmel 3 évig éltem együtt, amíg velem volt azt mondta őt nem érdekli ez a hülye felhajtás meg pénzkidobás. Erre fel tavaly a Valentin napot már együtt töltötte az új fiújával és ahol tudta posztolta aznap a szivecskéit hogy mit kapott, mit vett a pasijának.

Én se szeretem, nem is tartom, sőt elítélem hogy Valentin napon nyomi gyerekek virággal és szívpárnákkal szaladgálnak a csajhoz. Viszont a boltok örülnek a legjobban a Bálint napnak.

2019. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Azt nem értem, miért pénz kidobas, ha valaki elmegy egy étterembe vacsorazni. Máskor sem mentek? Micsoda koltekezes egy bonbon vagy szál virág. Éljen a proli mentalitás és a "bezzeg én nem, én olyan egyedi vagyok" sorba beállas.
2019. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%
A nap bármely napján lehet menni vacsorázni, a Valentin napot ünnepeljék csak a látszatszerelmesek!
2019. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%

Mi nem csak látszatszerelmesek vagyunk, de attól még "ünnepeljük"- értsd, eggyel több indok, hogy valami különlegesebbet csináljunk. Általában drágább étterembe nem megyünk "csak úgy", költségesebb programokat is valamihez igazítjuk- évforduló, szülinap, valami ünnep, satöbbi. Ugyan az év minden napján szeretjük egymást és kedveskedünk a másiknak valamivel, a szülinapok csak soká jönnek, az évfordulónk májusban van, így télre is kellene valami ami csak kettőnkről szól (a karácsonyt nyilván nem veszem ide), szóval mi kihasználjuk a lehetőséget és elmegyünk valahova minden évben, ez van.

Amúgy mi péntek este tartjuk most, 15-én. Vacsizni megyünk egy menő étterembe, amit egyébként egy random kedden nem fizetnénk ki, hiába hogy akkor is ugyanúgy szeretjük egymást.

2019. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!