Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőknél mit foglal magába az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél mit foglal magába az a szó hogy szerelem? Mit jelent számotokra?

Figyelt kérdés

Feltételeknek kell teljesülnie, hogy valakibe beleszeressenek?


Szemszín, haj, intelligencia, diploma, magasság, súly, jellem szerint válogat?


Feltételek mellett lehet szerelem első látásra ezeknél a nőknél?


2019. febr. 1. 17:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Definiálhatatlan. Nem tulajdonságokba szeretünk bele, hanem az egész csomagba, mint egyén. F
2019. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%

LOL...


ezt a kérdést... miért, nálunk férfiaknál mit foglal magában?

2019. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
24%
A szerelem nem külsőségeken alapszik, az a szexuális vonzódás. A szerelem a másik ember lelke, viselkedése, gondolatai, humora, személye iránt alakul ki, és az idővel nem múlik el, mint a kangörcs, hanem egyre erősödik. Szerelem első látásra nincs, csak szimpátia. És ha az a szimpátia szerelemmé fejlődik, akkor sokan azt mondják, hogy első látásra beleszerettek, pedig nem így volt. Rengeteg olyan kapcsolat is van, ami ugyanilyen pozitívan indul, de mégsem lesz belőle szerelem.
2019. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Sokan az önző csimpaszkodást értik szerelem alatt.
2019. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Jót kérdezel, basszus, évszázadok óta kiválóbbnál kiválóbb költők-művészek próbálják megragadni és ábrázolni a szerelem lényegét, de eddig szerintem senkinek se sikerült tökéletesen. Random péntek este a gyakorin levő névtelen fórumozók kis eséllyel fogják tudni leírni neked. :D

A szerelem megfoghatatlan, leírhatatlan.


Az utolsó kérdésre tudok válaszolni: számomra nem létezik szerelem első látásra, csak olyan emberbe tudok beleszeretni, akit már alaposan ismerek, bízok benne.

2019. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nálam az összkép a fontos.Külsőre kell hogy vonzó legyen,de nem kikötés a magasság szemszín stb...Ha külsőre megfog és a belső is szimpatikus akkor ott elindulhat valami.Általában a megérzéseim jók így tudom kire érdemes időt szánni(Most is van ilyen).
2019. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Lehet picit nehéz kérdést tettem fel! Nem arra gondolok hogy "az vagy nekem, mi testnek a kenyér" típusú választ várnék.

A volt barátnőmtől egyszer megkérdeztem hogy mit szeret bennem, kapásból azt mondta nem tudja. Sőt, semmi olyat nem tudott említeni amit szeretett volna bennem. Annyit mondott hogy erre nem tud válaszolni, fogadjam el hogy szeret és ennyi.


Mondtam neki hogy amit nem tudunk megmagyarázni, az nincs is. Ezzel nem ellenkezett. Pl mondhatta volna: szeretem a mosolyod, érintésed, hangod meg hasonlók.

2019. febr. 1. 18:03
 8/24 Noblesse Oblige ***** válasza:
86%

Hát, én nagyon vártam már a szerelemre! Meg akartam élni az első kapcsolatomban, hogy minden érdek szemponttól mentes, tisztán az érzésen alapuljon.

És végül eljött. Bár engem is meglepett, mert egy olyan férfibe szerettem bele, aki nekem nem tetszett mint férfi (és teszem hozzá én sem voltam akkor neki álmai nője). Tehát mivel egyikünk sem mozgatta meg a másikat, így alakulhatott egy őszinte barátság közöttünk... és az együtt töltött idő ráébresztett minket arra, hogy bizony minket egymásnak teremtettek. Sok volt bennünk a közös, nagyon megértettük egymást, így nőtt közöttünk a vonzalom, majd a szerelem.

Nálam a szerelem nem úgy alakult, hogy megláttam, megtetszett és sínen volt minden. Megláttam, nem tetszett, megismertem, megkedveltem, megszerettem, és onnantól márcsak őt akartam. Minden férfi jelentéktelen lett mellette.

2019. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem könnyű megfogalmazni mit szeretünk a másikban.Lehet így is: a mosolyát az érintését a hangját stb..,de sokszor csak azt tudjuk jó vele lenni.Hiányzik ha nem látom vagy beszélünk.
2019. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"A volt barátnőmtől egyszer megkérdeztem hogy mit szeret bennem, kapásból azt mondta nem tudja. Sőt, semmi olyat nem tudott említeni amit szeretett volna bennem."

Őszintén, én se tudnám megfogalmazni, mit szeretek a vőlegényemben KONKRÉTAN. Mindenét. Az egész lényét. Épp ez a lényege. Kedves ismerősöknél meg tudom mondani, hogy X-ben azt szeretem, hogy okos és mindenről lehet vele beszélgetni, Y-ban meg azt szeretem, hogy olyan kedves, stb, de amit a párom iránt érzek, azt nem tudnám ilyen könnyen leírni.


"Mondtam neki hogy amit nem tudunk megmagyarázni, az nincs is."

Ez nem igaz. A tudomány konkrétan ez, megpróbál magyarázatot találni olyasmikre, amikről tudjuk, hogy léteznek, de nem tudjuk, hogy miért és hogyan.

Az univerzumot se tudjuk megmagyarázni, mégis tény, hogy létezik.

2019. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!