Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőknél mit foglal magába az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél mit foglal magába az a szó hogy szerelem? Mit jelent számotokra?

Figyelt kérdés

Feltételeknek kell teljesülnie, hogy valakibe beleszeressenek?


Szemszín, haj, intelligencia, diploma, magasság, súly, jellem szerint válogat?


Feltételek mellett lehet szerelem első látásra ezeknél a nőknél?


2019. febr. 1. 17:34
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
#10, a volt barátnőm be is bizonyította hogy miért nem tudott válaszolni! Lelépett mással...
2019. febr. 1. 18:25
 12/24 anonim ***** válasza:

#11

Uhh, az viszont gáz, sajnálom. :/

2019. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy mondanám, hogy akkor szerelmes az illető ha valami olyat tesz meg érte,amit másért soha. Ez lehet akár még egy rossz tulajdonság is, amit elfogad benned de másban már nem. Ebből jön az, hogy valóban nem tudjuk pontosan miért szeretünk bele a másikba. :)
2019. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Nem titkolom a korom, 30 vagyok. Még sose szeretett nő szerelemmel, lehet már nem is lesz abban részem. Azzal vigasztalom magam, hogy nem lehet minden tökéletes.

Istennek is addig van terve velünk, amíg gondokat, terheket ad, azért hogy megoldjuk és átessünk rajta, erősebbé váljunk.

2019. febr. 1. 20:08
 15/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én 47 éves vagyok, és még sose volt belém szerelmes senki. Mondom ezt úgy, hogy semmi másra nem vágytam, és házasságban élek, gyermekem is van. De valamiért a sors úgy hozta, hogy minden párom gondosan a lelkemre kötötte (persze kizárólag x év járás, meg szex után, hisz addig ment az így szeretlek, úgy szeretlek), hogy bár nagyon szeretnek, de nem szerelmesek belém. Azt hiszem, akkor tört el bennem végleg valami, amikor az esküvő napján, a nászéjszakán is megkaptam ezt a "kedves" vallomást. Ha tehettem volna, legszívesebben abban a nyomorult pillanatban elváltam volna. De az élet megtanít rá, hogy nem kapod meg azt, amire nagyon vágysz, meg kell tanulni elengedni ezeket. Ettől függetlenül sose fogom megérteni, hogy képes valaki ekkora fájdalmat okozni a másiknak, és mi a francért fekszik le vele, ha nem szerelmes belé. Számomra ezek felfoghatatlan dolgok.
2019. febr. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
#15, rossz emberekbe futottál sajnos.
2019. febr. 3. 08:48
 17/24 anonim ***** válasza:
És szerinted léteznek "jó" emberek? Mert én még egyet se láttam. Az ismerőseim is mind engem irigyelnek, pedig csak annyiban más az életem, hogy én nem teregetem ki a szennyest.
2019. febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Persze hogy léteznek jó emberek!
2019. febr. 3. 13:03
 19/24 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, érdekes, amit írsz, arról, hogy a barátnőd nem tudta megmondani,hogy mit szeret benned. Megértem, hogy ez rosszul esett neked - és van, hogy ez tényleg rossz ómen - de tapasztalatom szerint, ha valakit tényleg igazán, csak önmagáért szeretünk, akkor is nagyon nehéz válaszolni egy ilyen kérdésre. Például a barátaim közül, akiknél meg tudtam mondani, hogy én miért szeretem őket, azok nem tartottak sokáig. Csak vonzalom volt. Mert tetszett, hogy helyes, vicces, kedves, stbstb más tulajdonságok.. de annál az egy embernél, akibe úgy érzem tényleg szerelmes voltam, nagyon nehéz lett volna megmondani, miért is. Csak, mert. Mert ő ő. Remélem érthető, és ha a jövőben más lány is azt válaszolja, hogy nem tudja, ne temesd azért rögtön a kapcsolatot. :)
2019. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én nem tudok első látásra szerelembe esni, engem a személyisége kell meg fogjon :)

Viszont a külső sem utolsó szempont.

Legyen meg a bizalom,odaadás,kedvesség törődés :)

2019. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!