Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti próbálkoznátok egy lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti próbálkoznátok egy lánynál többször? Összejött már valakinek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy szerelmesek vagytok egy lányba de ő elutasít titeket. De ti nem adjátok fel, megpróbáljátok mégegyszer, meg mégegyszer mindaddig amíg el nem éritek célotok. Szerintem nem szabad feladni az első kikosarazásnál. Haveromnak tetszett egy lány. Bepróbálkozott nála először, nem sikerült neki. Bepróbálkozott másodszor is, nem sikerült. Azt mondta feladja, de adott magának egy utolsó reményt. Bepróbálkozott harmadszor is, sikerült neki. Összejöttek. Nagyon szerették egymást, de már nincsenek együtt. A lány még mindig sír utána és még mindig nem dolgozta fel a szakítást. Ha tudni szeretnétek, ennek a lánynak az ikertesója tetszik nekem (lány az is). Képes vagyok harcolni érte mert nekem nagyon tetszik. Nagyon összeillünk és sok közös van bennünk. Ma kell találkozzunk de érzem hogy nem fog öszejönni. De úgy érzem ha mégse sikerülne, nem fogom feladni. Érdemes lenne harcolni érte? Nem hagyhatom veszni, mert tényleg egy olyan lányról van szó akivel nagyon összeillek. Ha érdekel miven illünk össze privátban leírom
2019. febr. 2. 01:32
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Aki úgy érzi hogy tudna támogatni ebben, privátban leírom pontosan mi a szitu.
2019. febr. 2. 01:37
 2/22 anonim ***** válasza:

Mi okból nem sikerült a haverodnak? Hogy kéne elképzelni a helyzetet?


Amondója vagyok, hogy ha valakit bunkó módon, érzéketlenül lekoptatnak, annak nem érdemes próbálkoznia. Pl. ha kapásból kijelenti a nő, hogy nem vagy az esete. Ha ilyen helyzetben továbbra is probálkozol, akkor szerintem csak magadat becsülöd alá, magadat alázod meg.


Más esetben, ha bármi más okból nem sikerült, konkrétan nem utasítottak vissza, csak valahogy nem jött össze, akkor talán lehet próbálkozni, ha valóban látsz esélyt a dologra.

Miből gondolod, hogy annyira összeilletek?

2019. febr. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Ha elutasít egy nő azt egy férfi ember felfogja és odébbáll.Próbálkozna a fa..om 2-szer meg 3-szor...
2019. febr. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem. A nőket csak a külsőd érdekli, ezért ha nem tetszel nekik azonnal, akkor később sem fogsz.
2019. febr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

Az összeillés akkor derül ki, mikor reggel hatkor csörög a vekker és slamposan ébredtek, rohan mindenki dolgozni, majd este dögfáradtan néztek egymásra ki mosogasson ma el.

Addig csak ábrándkép.

2019. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha egyszer nemet mond, akkor onnantól számomra megszűnik létezni, tiszteletben tartom a döntését. Ha meggondolná magát(volt erre is példa), akkor is elkergetem, mert ha nincs valami nagyon alapos indoka arra, hogy miért gondolta meg magát, akkor nem lesz számomra hiteles.
2019. febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nekem is volt, smárolgattunk egy csajjal, este meg összefeküdtünk, erre kiderült ikrek és mindkettőnek tettem a szépet. Rövid úton lapátra kerültem :)
2019. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem rosszul gondoljátok. És ezt férfiként írom. Sok nő komolytalannak gondolja és férfiatlannak, ha nem kűzd egy férfi és rögtön feladja az élet bármilyen területén. És ez is beletartozik. Nekem is volt már példa erre, hogy megtört a jég és a baráti körömben is. Szóval tévúton jártok. Persze más az, hogy valakit nem veszel komolyan, akkor nyilván nem próbálkozol, mert leszarod, de itt arról van szó, hogy valakit nagyon szeretnél...


És azért az is látható a nőn, hogy ez most milyen "nem"...

2019. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Azt elgelejtettem, hogy azért nem zaklatásig kell csinálni, de érdemes még 1-2 esélyt adni a dolognak. :)
2019. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#8 Ha van is ilyen, nekem nem kell egy beképzelt liba, aki elvárja, hogy küzdjön érte a férfi. Mivel értékesebb ő, mint én, hogy küzdenem kelljen érte?
2019. febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!