Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom szakított velem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem, és inkább a volt barátnőjével van. Aztán azt mutatta nekem, mintha újra én érdekelném meg mondta utána hogy szeret, de közbe megtudtam hogy beszél az exével?

Figyelt kérdés

A barátom két hónapja szakitott velem, mert azt mondta, hogy a volt barátnője érdekli, hogy vele minden jobb volt, meg biztos hogy fog vele találkozni. Utána viszont újra elkezdtünk beszélni, találkoztunk, együtt voltunk, de nem mondta, hogy kezdjük újra! Aztán megláttam, hogy beszélget a volt barátnőjével hétköznapi dolgokról (azt mondja, ezt ő kérte a csajtól, hogy maradjanak kapcsolatban), de azt mondja nekem, hogy nem számít a dolog. És mikor rákérdeztem, hogy akkor mi is van azzal, hogy vele akart lenni, arra kb azt mondta, hogy nem tudja, nem tud rá mit mondani.

Nem tudom , hogy szerintetek tényleg nem számít, hogy beszélnek?? Főleg hogy még szakított is velem előtte?

30 éves férfi


2019. febr. 2. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat év sortűz.

32/f

2019. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért vagy ilyen életképtelen hogy hagyod magad megalázni?

Ugye nem minden nő ilyen, ugye nem? Mert ebből a gyakoriból kiindulva, hát kezd elveszni a bizalmam a nőkben...

2019. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajna egyetértek előttem szólóval.Miért hagyod,hogy megalázzon?A női nem igazi szégyene,ha ő nem tud dönteni tedd meg Te.De véglegesen!N
2019. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kpacsolatban voltam ilyen férfival. Az exéért elhagyott, de elengedni engem sem tudott. Eléggé önző hozzáállás. Nem is becsül meg, mivel te meg a füttyszóra ugrasz is neki, amit megértek, ha érzéseid vannak, baromi nehéz ellenállni...

Szóval gondold ezt át, jelenleg egy talon vagy, lavíroz közted és az exe között nálunk is ez volt 1!!! évig).


Ne jár úgy mint én, itt nincs happy end, itt csak az önbecsülésed fog tönkremenni.

2019. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én is érzem, hogy mit csinál, de olyan nehéz beismerni. :( főleg, hogy szerinte teljesen ártatlanul beszélnek, és remélte, hogy nem lesz belőle bajom, ha megtudom. Szóval ezek után még nekem van bűntudatom.


Utolsó válaszoló! Remélem azért rendbe jöttek a dolgaid.

2019. febr. 2. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha veled akar lenni a srác, akkor nem az exxel dumálgatna, mert ha komolyan venné azt, hogy téged akar, akkor tudná, hogy ezt ki kell iktatnia a közös életetetekből. De ez fordítva is igaz, ha az exxel akarna lenni...

De nem teszi, túl önző, nem bír elengedni senkit.


Nekem a mai napig nyomai vannak ennek a kapcsolatnak a pszichémen...


30N

2019. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!