Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A srac mindig ellok mikor epp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srac mindig ellok mikor epp kozel kerulnenk egymashoz, miert lehet, mit akar (vagy mit nem)?

Figyelt kérdés

Ugyertem mondjuk beszelunk az este folyaman egy csomot, akar tancolunk is, minden oke, aztan masnap nem ir vissza normalisan, alig valaszol, vagy napok mulva. Egyutt bulizunk mondjuk, van egy konoly beszelgetesunk, szoval ugy erzem halad valahova a dolog, akar meg is beszeljuk hogy masnap talalkozunk. Masnap mi van? Nem valaszol normalisan, offol, szoval kizar, ellok.

Mi lehet a gond? Nem, nrm az hogy este reszeg utana meg nem, masfele van a problema. Ezzel tudok barmit is kezdeni? 18L 21F



2019. febr. 3. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Hagyd, még gyerek. Mondjuk te is az vagy.
2019. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
18 evesen nem annyira gondolom magam gyereknek, de ahogy gondolod. Csak sajnos ezzel most nem igazan segitettel :(
2019. febr. 3. 14:19
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Bocsánat, néni kérem, ne tessék szíves lenni haragudni, hogy 18 éves élettapasztalatát meg mertem kérdőjelezni.
2019. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Matekházi kész amúgy?

Érettségi tételek kidolgozva?

2019. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tenyleg nem vagom mibajod van :D Segotseget kertem,nem monstam egy szoval se hogy nagy elettapasztalatom van, vagy barmi egyeb, annyit mondtam hogy nem vagyok gyerek, lehet felnott sem, de azert a gyerek szot a 16 alattiakra mondod. Es tenyleg orultem volna hogy ahelyett hogy ironikus megjrgyzeseket teszel, mondjuk ertelmes hozzaszolast irsz :( De tenyleg, hogy lehetek annyira ostoba hogy feltetelezem hogy nem leugatni fognak emberek hanem segiteni :(
2019. febr. 3. 14:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök egyszerű, a buliban más az ember, mint alapból. Ott lazább, addig elvan veled, de az arra szól.
2019. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem érdekled. az ilyeneket hagyjad.
2019. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jol van, koszonom a valaszokat :)

Hat akkor igyekszem nem foglalkozni vele :( :/

2019. febr. 3. 17:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Valamiért kinézett magának. Én azért nem hagynám, hogy lökdössön. Szólnék neki, hogy menjen arrébb ha nem fér el. Sztem ez nem barátkozás, hogy lökdösöm a másikat. Csak ennyit tud?
2019. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!