Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Feltekenyseg ellen mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltekenyseg ellen mi a gyogyszer?

Figyelt kérdés
Barstom es baratnom egy korhazba vannak egy osztalyon most egy jo darabig es attol felek h osszejonnek v lesz koztuk vm. A csJ eleg konnyuveru es a badatom is azt mondta ra h csinos frlek h lesz koztuk vmi komolyan lyabb
2019. febr. 4. 01:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt rèszegen ìrtad? Vagy alapbòl ennyire buta vagy?
2019. febr. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nemrég én is eltöltöttem 2 hetet egy kórházban. Volt nagyobb bajom is annál, minthogy azon gondolkodjak, hogy melyik betegtársammal keféljek félre.

Kérdező, te nem vagy ép.

Bár az is lehet, hogy a barátod meg a barátnőd direkt így tervezték. Összebeszéltek, hogy egy osztályra kerüljenek, ugyanabban az időben. Így végre feltűnés nélkül, kíváncsi tekintetek nélkül lehetnek együtt.

Én a helyedben biztos elintézném, hogy kórházba kerüljek, így szemmel lehetne tartani őket.

Sok sikert

2019. febr. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Részeg vagy? Igen ott fognak összejönni, hogyne! Ha olyan magaskultúrájú a társaság mint amilyen az írásod... akkor tuti! Sőt ezer százalék. Muhahahahaha
2019. febr. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet a könnyüvérű lány volt nyelvtan órán. :(

36N

2019. febr. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha így írna a nőm, biztos összejönnék mással, mégha kórházban haldokolnék is.
2019. febr. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked ahogy látom, 1 liter pálinka.
2019. febr. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Nah a primitív emberek s kommentjeik...jellemző, velük ne is törődj!


Kicsi szívem...

Neked nem úgy van gondod, ahogy ezek gondolják.

Hanem nem vagy legbelül igazán megelégedve önmagaddal.

Ha valaki a maximumot hozza ki önmagából s megtett mindent önmaga s párja felé (legyen az külső, belső tulajdonsás), akkor nincs mitől félni.


De ha tudod, hogy nem igen teszel magadért s párodért, akkor elbizonytalanodsz, önbizalom hiány és az abból fakadó féltékenység felemészt.


+ha valaki elhagy:


1_elűzöd az önbizalom hiányod jeleivel


2_ha tovább lép mellőled, annak oka van.


3_ ha maximumot nyújtva, egészséges önbizalom mellett is ott hagy: Nem illetek egybe s jobb is ha vége.


A "csinos" nem egyenlő a széppel.

Csinos megjelenésű bárki lehet s meglehet azért mondta, mert pl te nem adsz magadra/már nem adsz magadra.


Pedig a megjelenés fontos a mindennapokban is s a pozitív kisugárzás. Legyen szó bármilyen kapcsolattól kezdve a munkáig.


S ha már írsz nyilvánosan ilyen helyre...nem azt mondom írj helyesen, de legalább olvashatóan.


Én pl ilyen párral le se állnék, aki annyival se tisztel meg, hogy rendesen írjon nekem, ha pedig nem tudsz, akkor lehet ez is a problémák egyike.


Megjegyzés: telóról írok én is per.pill., de mégis edzés után fáradtan rendesen megírtam jóval hosszabb szöveget ide. 😉


Átgondolnám s értékelném a helyedben önmagamat, kapcsolatomat s hogy akivel együtt vagy:milyen ember.


Neked kell átlátni ezeket tiszta fejjel.


De mondd, hogy nincs igazam.

Bár szerintem több ponton illeni fog rád a szövegem s felismered hol, mi az.😉


Akkor nem leszel féltékeny, ha tisztában vagy önmagaddal s pároddal.

Rendben tartod magad kivül-belül.


Sok sikert!

2019. febr. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!