Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Veletek is megtörtént?

Figyelt kérdés

Szóval a párommal másfél éve együtt vagyunk. Régebben mindig nagyon szépeket mondott nekem nagyon sokszor emlékeztetett rá mennyire szeret és hogy én vagyok élete szerelme. Azonban úgy 3-4 hónapja mintha kicsit eltávolodunk volna. Még mindig nagyon szeret elég sokszor mondja is, azonban mintha egyre huvosebben viselkedne velem, ritkábban mutatja ki hogy mit erez, viszont nekem meg tök sokszor mondja hogy többször is mondhatnám hogy szeretem.

Egyszerűen nem tudok kiigazodni ezen.

Azt tudom hogy a kezdeti rózsaszín köd után kicsit realizálódnak a dolgok, csak elég rossz az önbizalmam ezert felek hogy elveszítem.



2019. febr. 4. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi férfiak sokszor nem vesszük észre, hogy nem úgy törődünk a másikkal, ahogy kellene, így hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy a kapcsolatban minden rendben van.

Felnőtt ember vagy könyörgöm. Ülj le vele és mond el neki, hogy "te várod el, hogy többször mondjam, hogy szeretlek, de én még is úgy érzem, hogy te távolodtál el.. és szépen kérlek, szeretném ha te is ugyan annyira kimutatnád, hogy fontos vagyok neked, mint amennyire én kimutatom". Ha van esze, kapcsol.

2019. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Éés a csináljunk a semmiből problémát nyertese:Igen kedves kérdező a mai napon ezt te nyerted meg!

Egy kapcsolat sosem zökkenő mentes csakhogy átváltsak coelhóba egy folyó sem folyik mindig ugyanazzal a vízállással/sebességgel. Te magad is mondtad, ha túl megy a kapcsolat a rózsaszín ködön már nem lesz olyan csöpögős a kapcsolat, de ez természetes mint ahogy azt te is nagyon ügyesen leírtad. Szóval ne pörögj ezen, természetes dolog ez, az önbizalom problémáidat meg kezeld és ne nyomd rá másra. Ha valóban annyira aggódsz, meg őrlődsz ezen akkor meg beszélj vele, hogy így érzel, mert a fejedből nem fogja kiolvasni.

2019. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Ilyenkor kell nagyn odafigyelni és tudatosan visszahozni ezeket a kedveskedeseket.
2019. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2019. febr. 4. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!