Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon érez irántam valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érez irántam valamit? Lehet, hogy szerelmes? Vagy nem? Akkor mégis ez mi?

Figyelt kérdés

Van egy srác,huszas éveinkben járunk ő 3 évvel idősebb. A lényeg: Ismerkedésünk óta, kizárólag szexkapcsolatban voltunk, ami ma már fél éve tart. Viszont, nem tudom hova tenni ezeket a dolgokat :

- mindennap ír (minek(?) kérdem én..elvileg este elintézzük amit szoktunk s kész számomra másnap nem fontos írni egymásnak sőt olyankor engem nem is nagyon érdekel.)

- egyre többet hív és hív ("csak úgy")

- be akartam fejezni vele a kapcsolatot ő annál inkább jött utánnam.

-néha féltékeny s olyan kérdésekkel áll elő nekem , hogy ez a pasi meg az a pasi jobb-e nálla és stb.

Valaki?

Ne értsetek félre semmifélekképpen sem beszélem be magamnak ,hogy szerelmes belém de akkor könyörgöm ha szexkapcsban vagyunk miért kell mindennap beszélni? Hívni és egyebek? Teszem hozzá, ha nem ér el ideges és stb.


2019. febr. 4. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, mit akar tőled, mert ezek alapján bármi lehet.

Vagy mondd el neki, ha zavar, és mondd, hogy neked ez sok. (Ha tényleg az.)

2019. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!