Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vonzzam be azt a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonzzam be azt a lányt akit szeretek?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 éve ismerek egy lányt a fodrászom volt elég jól el voltunk.Próbálkoztam de azt mondta nem akar tőlem semmit.telt múlt az idő és egyszer be jelentette hogy elmegy.Akkor azt mondta hogy majd mikor haza jön találkozunk.Utána meg ismerkedett egy másik fiúval és ki ment hozzá németbe.Én még most is szeretem és szeretném valahogy meg szerezni mert tiszta szívemből hiszem hogy ő az a lány akit nekem szántak. de nem tudok vele még beszélni sem FB-n se máshol mert egyszer le tiltott.Még régebben hallotam a vonzásról és azt is hogy bármit/bárkit be tudunk vonzzani az életünkbe.Valaki tud valami megoldást hogy hogyan tudnám el érni hogy haza jöjjön hozzám és boldog lehessek vele? Értelmes válaszokat kérek.Előre is köszönöm!

2019. febr. 4. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Gondolj rá nagyon erősen és ragaszd ki mindenhova a képeit a házadban, akkor előbb utóbb a feleséged lesz.
2019. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az élet nem így működik...engedd el, mást nem tehetsz.
2019. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A "vonzás" nem így működik. Nem tudsz embereket akaratuk ellenéte "bekényszeríteni" az életedbe. Inkább hited ad, hogy ha minden nap arra gondolsz, hogy neked valami sikerülni fog, akkor egy idő után egyre nagyobb hittel és erőbedobással teszel érte.

Jártam agykontroll tanfolyamra, ott külön kiemelték, hogy ez egy elterjedt tévhit, de nem így működik. Szerelmet talán tudsz "bevonzani" (ezt is úgy, ahogy fent írtam), de konkrét személyt nem.

2019. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én ezt esélytelennek látom. A túlzott nyomulás inkább ijesztő, ha már fb letiltás is volt, sajnos biztosan nem talál vonzónak. Ez a "bármit bevonzhatsz az életedbe" duma nagyon jól hangzik, de rendkívül káros! Arra vesz rá embereket, hogy az értékes energiáikat és idejüket elpocsékolják, ahelyett, hogy megpróbálnák megtalálni a nekik való utat. A "trénerek" persze jól megélnek abból, hogy ezeket terjesztik.
2019. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne alázd meg még jobban magad.
2019. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Itass vele vastartalmú italokat, aztán mágnessel.
2019. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Talán ha nem lennél analfabéta, nem lennél annyira gáz a nők szemében. De amíg egy mondatot sem tudsz leírni hiba nélkül, addig ne csodálkozz, ha suttyónak tartanak. Én is letiltanálak - kell a fenének, hogy egy ilyen csekély értelmű lény nyálazzon nekem a nyakamba.

Tanulj, mert nagyon van mit!

2019. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. Köszönöm a kedves és semmitmondó válaszodat. Örülök hogy itt vagy... -_-
2019. febr. 4. 18:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért semmitmondó? Szerinted az a logikusabb megoldás, hogy a Jedi-erőddel próbálsz nőket mozgatni?! Mert szerintem nem. Ha kell egy nő, akkor kapd össze magad, hogy elérd legalább a minimum szintet, ha már tökéletes pasi nem akarsz lenni.
2019. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
".Még régebben hallotam a vonzásról és azt is hogy bármit/bárkit be tudunk vonzzani az életünkbe" Igen, csak nem itt hanem az ezotéria kategoriában!!!!!
2019. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!