Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi lehet ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet ez nálam? Ez lehet valami betegség jele is?

Figyelt kérdés

2017-ben egy huszonöt évvel azelőtti lány jutott eszembe, azt éreztem szerelmes vagyok belé, de mivel a nevét nem tudom, megkeresni sem tudtam. Ez tartott négy hónapig, de ezzel még nem volt vége.

Utána 2017 decemberében találkoztam egy lánnyal a könyvtárban, aki kért tőlem segítséget. Két hónapig arról álmodoztam, hogy találkozzak vele újra.

Ezzel párhuzamosan történt, hogy egy karácsonyi koncerten véletlenül rossz helyre ültem. Egy lány volt ott a barátjával. Szentül meg voltam róla győződve, hogy ez az a lány, akivel 25 éve ugyanazon a helyen nyaraltam. Vártam, hátha találkozunk még.

Utána megint visszatértem 2018-ban a huszonöt éve nem látott lányhoz, ami egészen 2019-ig, azaz mostanáig tartott. Rohantak felém az emlékek.

2019-ben eszembe jutott egy hét éve nem látott lány, most képzeletben hozzábújok, megcsókolom.


2019. febr. 4. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem kicsit be vagy lassulva. Nem látok semmi extrémet:)
2019. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sztem nem vagy beteg, mindenki valamilyen szintén emlékezik a múltból emberekre, dolgokra.

Nekem sokszor eszembe jut egy 10 10-15 évvel ezelőtt látott férfi. Egyszer láttam csak őt a vonaton és úgy szeretném újra látni, emlékszem az arcára a tekintetére stb. Sajnos semmit nem tudok róla, mégis úgy megmaradt bennem az a tekintet, ahogy többször visszanézett ő is rám :D Érdekes ez.

2019. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül. Ami nálam hosszan tart, azt a huszonöt évvel ezelőtti lány. Most veszem csak észre, hogy rosszul írtam: 2017-ben még csak 23 éve történt, most 25 éve. Viszont nemrégiben egy lánynak a mosolya villant elém és azóta nem hagy nyugodni, mi lett vele. Őt meg tudnám keresni, de kicsit furcsa lenne hat vagy hét év után.
2019. febr. 5. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!