Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mesél egy nagyon zárkózo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mesél egy nagyon zárkózott (szingli) férfi az édesanyjáról és a családjáról egy nála 10 évvel fiatalabb lány munkatársának egy szakmai meeting ebédszünetében?

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Miért ne?
2019. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Lehet hogy beszélget.
2019. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Azért mert tetszel neki, és megbízik benned, és jól esik neki előtted kibeszélnie magából ezeket, talán úgy érzi hogy te nyitott vagy felé, és van illetve lehet köztetek valami..
2019. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég durva dolgokat mesélt: betegség, halál, családi bonyodalmak. Igazából eddig főleg csak szakmai beszélgetést folytattunk, ezért nem értem, hogy jött ez neki elő.
2019. febr. 4. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszi hogy buksz az ilyen depis dolgokra. Én az ilyet messziről kerülöm, leszívja az energiám.
2019. febr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Hát, elég fura, hogy ezt valaki egy ilyen helyzetben elkezdi ragozni. Csak úgy, a semmiből? El nem tudom képzelni.
2019. febr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Ez mitől szerelem? Ne kombinálj. Inkább kattos, ha alig ismeritek egymást és ezt a képedbe tolja. Lehet egy mártír és azt akarja, hogy sajnálják. Ez nem tartozik távolabbi ismerősökre.
2019. febr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!