Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudtok ölelkezve, összebújva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ölelkezve, összebújva aludni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem mert elzsibbad a karunk vagy siman kenyelmetlen. Ha el is alszunk felebredunk a fentiekre.
2019. febr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát mi már külön alszunk:(
2019. febr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Kifliben igen. De többet vagyok én hátul, szeretem átölelni a nagy hátát és ő is szereti ha nekibújok. Ha ő van hátul, a mellemet fogja egész éjjel és bizonyos időközönként feláll a farka, ami engem nem zavar, de ö nem tud tőle rendesen aludni....
2019. febr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Igen :)
2019. febr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

Nem. Soha nem tudtam úgy aludni. Nem tudok úgy aludni ha valaki ram mászik vagy hozzam ér . Zavar engem , nem alszom mi magam.

Mindig is jobban szerettem egyedül aludni mint mással. Nem értem mások miért rajonganak annyira azt együtt alvasert. Engem megnyugtat az hogy egyedül alszom kipihenem magam

N24

2019. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, elzsibbadunk, nem kényelmes.. általában elalvás előtt összebújunk, majd amikor már közel vagyunk az elalváshoz szétválunk, majd reggel újra megtaláljuk egymást:)
2019. febr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Az elején. Aztán mindenki elhelyezkedik máshogy, mert amúgy is forgolódik az ember.
2019. febr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
sose bírtam
2019. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem értem, hogy egy szubjektív kérdésre adott választ miért pontoz le valaki, de egészségére!
2019. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!