Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Utazas parommal, hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utazas parommal, hogyan?

Figyelt kérdés

Lehet rossz a kategoria, bocsi. Na szoval, ti voltatok mar ugy a parotokkal, hogy el szeretnetek utazni valahova belfoldre (wellness hetvege), es egyikotoknek sincs autoja, tehat nem tudtok kocsival lejutni?


En eppen ebben a helyzetben vagyok, marmint nem foglaltunk meg utazast, csak gondoltam ra h ezt ajandekozom neki, de nem tudom igy megis hogyan jutnank le. Az egyetlen ami celszeru, az egy ismeros h ledob, de ez meg annyira fura lenne.


Masik kerdes, amire orulnek ha szinten valaszolnatok: gaz ugy ajandekozni a baratomnak egy wellness hetveget, h eddig o nem lepett meg ilyesmivel? Nem is a gaz a legjobb szo ra, hanem h nem furcsa? Nem fogja sertve erezni magat, h beeloztem vele?


2019. febr. 5. 13:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Persze hogy volt ilyen.

Vagy tömegközlekedtünk (elég nyilvánvaló), vagy béreltünk autót.

Nem is értem a logikád, szerinted hogy jár az a "néhány" ember nyaralni, akiknek nincs autójuk? Vagy egy külföldi utazás hogy működik, ahova repülővel mész? :D

2019. febr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%

Nem gáz. Ha van egy csepp esze, nem sértődik meg.

De könyörgöm, egy ilyen alkalomra béreljetek legalább autót, annyira szánalmas levergődni egy 30 éves busszal, vonattal ilyenkor, hogy közbe Joli néni pampog nektek a nagy pakkjaitok miatt.

2019. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Te vagy a fura alapból.Nem tudod hogyan lehet eljutni A-ból a B-be,ha nincs autó?

Lehet sértésnek veszi,de típus függő.A párod meg nem ismerem.Nekem volt,hogy azon besértődtek hogy felajánlottam most én fizetek,mert legutóbb Ő .

2019. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Sose volt saját autóm, olyan belföldi hétvégékre pedig, ahol egy helyen tervezem tölteni a hétvégét, ritkán bérlek autót. Ha el lehet valahová jutni vonattal, akkor inkább azzal megyek. Egyáltalán nem gáz ezt ajándákozni, feltéve persze ha ő is szereti az ilyesmit, nem csak te. Én ugyan nő vagyok, de a világból is ki lehetne kergetni a wellness típusú nyaralásokkal, zsigerből utálom az ilyesmit. Ha ő viszont szereti, akkor az égvilágon semmi furcsa vagy ciki nincs ebben az ajándékban. Jó szórakozást!
2019. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, mert van autónk, de ha esetleg nem lenne, akkor bérelnék egy kocsit.

Pàrom lenne az utolsó ember a földön, aki buszra vagy vonatra szàllna.

Pl munkahelyre ingyen jàrhatna, de busszal.Inkàbb megy ugye sajàt költségen autóval, de neki kényelmesebb, cirka 10 perc alatt itthon, vagyis van, hogy 14:05-kor màr àll be a garàzsba, mert hamarabb lelép.Busszal valamikor 14:40 körül érne haza.


Szóval szerintem bérelj autót, azt is titokban tudod tartani, mert gondolom a wellness is meglepetés lesz.

2019. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%

Ahogy az első írja.


Kocsibérlés. Télen, vagy olyan helyre terepjáró. Nyárra kabrió.

Meg mivel Budapesten élek, így olyan helyre megyünk, ahová van vonat, ott meg TAXI.

2019. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Oke, ertem en igy utolag h a kerdesembol nem jott le, de huszas eveink elejen jarunk, a wellness is epp eleg lenne anyagilag, nemhogy autot berelni, raadasul faluban elunk, mindentol messze, tehat nem szeretnek atszallogatni buszrol buszra nagyjbaol 5x mire eljutunk a hotelba, csomagokkal stb :)) egyebkent meg nem, nem en vagyok a fura, mivel irtam is h csak elmeleti sikon tettem fel ezt a kerdest, hogy mi lesz HA, majd egyszer ugy dontok h befizetek egy ilyenre, vagy eppen o. De jelenleg nincs tervben egy ilyen hetvege, tehat koszi aki tenyleg segitett, aki meg leallt okoskodni, olvassatok el ezt, hatha okosabbak lesztek a olusz infom altal:) Szep napot!
2019. febr. 5. 13:51
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Attól, hogy te elviszed egy wellness hétvégére ő még nem vihet el később? Szerintem nem fog rajta besértődni. Nekünk sincs kocsink a párommal mégis mindig meg tudjuk oldani az utazást, nem áll meg az élet kocsi nélkül. Ahogy mondták előttem is menjetek busszal/vonattal, vagy akár telekocsival, ha gyakoribb helyre mentek oda azért lehet találni telekocsit is, vagy béreljetek akár. Találd fel magad!
2019. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
De elég fura vagy.Miért egyébként mivel jutsz ki a faludból,ha nem akarsz 5 x buszra szállni egy wellnesért,bérlésre nincs pénzed?Lábbusszal?Egyébként,hogy valami városba juss hogyan közlekdsz?Mindig elvisz valaki?Persze elméleti síkon kérdem.
2019. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem akarsz átszállni csomagokkal bérelni sem és nincs kocsitok sem. Szóval neked ingyen fuvar kéne. Az meg szerintem kihasználás főleg hogy még menjen is értetek. Vonat, busz. Ez van. Szerintem ez továbbra is maradjon elméleti mert hiába fizetsz be egy ilyenre ha az utazásra pénzt nem akarsz költeni. Tudod nyaraltam én is meg sok más millió ember és én is szálltam át buszról buszra vagy vonatról másra és bőröndökkel. Nem nagy dolog.
2019. febr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!