Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Házas nök, mikor jöttetek rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nök, mikor jöttetek rá, hogy a párotok az igazi?

Figyelt kérdés
Mit tett értetek , es mikortól kezdett tenni a kapcsoltért , értetek ?

2019. febr. 5. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Én arra jöttem rá, hogy nem ő az igazi.
2019. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy tesz az elejetol vagy nem... azt kar varni hogy majd egyszercsak elkezd tenni a kapcsolatert ha azelott semmit se tett erte...de ez nyilvan oda-vissza igaz.

Szr hazassagban vagy es most varod a csodat?

2019. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fél év kellett, hogy totál belezúgjak és rájöjjek. 5 év után kellett egy szakítás (ami 8 órán keresztül kitartott, minden követ megmozgatott és utánam jött), hogy erre ő is rádöbbenjen.

Előzőleg is tett, csak valahogy elkényelmesedett, elkezdett alárendeltként kezelni, hiányzott az alapvető tisztelet a másik iránt.

Meg bejátszotta többször azt a hülyeséget, hogyha azt akarod, hogy egy nő teperjen utánad, akkor legyél elérhetetlen. Ez kb 2x működött, utána elkezdett szakadékot kivájni, mert nem fogok olyan ember után teperni, akinek könyörögni kell, hogy hozzám szóljon ilyenkor. Azóta szerencsére ezt sem csinálta.

2019. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
ugyan még csak menyasszony vagyok, de majdnem egy evvel a megismerkedesunk utan kezdtem el erezni, hogy ha megkerne a kezem, akkor boldogan, es ketsegek nelkul igent mondanek. Nem volt egy konkret fordulopont, egyszeruen egyszer csak kialakult, ra egy evre hivatalosan is eljegyeztuk egymast. A kapcsolatunkert az elso perctol kezdve teszunk mindketten.
2019. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Évek óta ismertük egymást, pár hónapja már kifejezetten jó barátok voltunk. Aztán hirtelen elkezdett motoszkálni a fejemben, hogy lehet, hogy ez már nem csak barátság részemről. Az első randinkon biztos voltam benne, hogy ő lesz a férjem, és ő is. 10 éve vagyok a legboldogabb feleség mellette. ❤️
2019. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!