Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarok nyomulósnak tűnni?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok nyomulósnak tűnni?!

Figyelt kérdés

Fura érzésem van, általában nagyon kevés lány tetszik, ez persze nem azért van, mert többnek gondolom magam, vagy hogy úgy érezném, hogy én vagyok az alfahím, hanem egyszerűen nem tudom, haverjaim is mindig mutogatják, hogy ezt hogy el lehetne kapni meg azt is, persze ilyenkor nekem is tetszik, de valahogy nem fog meg egyik se, szexen kívűl mást nem akarnék tőle. De viszont, most egy olyan lánnyal ismerkedtem meg aki nagyon aranyos, szép, van kisugárzása, életvidám. Egyszer találkoztunk idáig, de a találkozó után egyből rá gondoltam, van hogy 10 percenként eszembe jut és nagy boldogság tölt el,(igen 1.randi után) és ezt szeretném elkerülni, hogy ne ijesszem el, hogy nehogy nagyon nyomulósnak tűnjek. Úgy érzem szerelmes lettem.

Köszönöm


2019. febr. 5. 20:27
1 2
 1/11 Nikehime válasza:
Szerintem fokozatosan szemléltesd vele hogy menyire oda vagy érte. Hogyha már lasacskán hozzászokot nem hiszem hogy azt gondolná hogy nyomulós vagy.😀
2019. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem akarsz nyomulósnak tűnni.


Mi a kérdés?

2019. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy hogyan ne tűnjek nyomulósnak? Egyébként meg a hosszú szöveg alján van leírva.
2019. febr. 5. 20:55
 4/11 anonim ***** válasza:

1. randi után még én is lelkes vagyok mint ahogy most te.

A probléma az, hogy általában 2. randira már nem kerül sor. Leépítenek ilyen, tud, hogy értsd ignorálva vagy szinten, függetlenül attól mennyire vagyok nyomulós vagy sem. Remélem neked nagyobb sikered lesz..

2019. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az egész azon mulik mennyire voltál szimpatikus külsőre belsőre milyen volt az "első" benyomás.

Minden más csak körítés. :(

Szerintem ha egy csajnak bejön valaki akkor az érdeklődik iránta, valamint ha a férfi keresi a nőt akkor nem leppatintósdi van..


Remélem neked sikered van.

2019. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem, csak azért mondtam hogy fura, mert randiztam lányokkal és egyik után se éreztem azt amit most, semmi nem fogott meg bennük. Unalmasak, aháznak egy normális kérdést nem tudott felrakni egyik se, csak lapul, mint szar a fübe, olyanok voltak, mintha burokba élnének, vagy nem tudom, de ezt a lányt én teljesen másnak látom, tök jót beszélgettünk, kölcsönösen kérdezett, ő is hozott fel új témát, tehát nem érzem azt hogy ne lenne nulla esélyem :D Remélem egy kicsi van azért
2019. febr. 5. 21:16
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, nem éled bele magad semmibe 1 randi után. Ha összejön a 2. randi az már nagyon jó jel.

Légy optimista de ne feszülj rá mert lehet neked a világot jelentette ez a randi Vele, de hogy neki mit jelentett azt majd a jövő megmutatja.

Ismerem az érzést és a szitut 1 hónapja sikerült megint belelovalnom magam aztán sehol semmi bilibe ér a kezem.

De őszintén kívánom hogy te esetedben ez egy szép kapcsolat kezdete legyen.

2019. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. febr. 5. 21:35
 9/11 anonim ***** válasza:
És azt nem érzed hogy kicsit más világ lenne a csaj, mint te?
2019. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Inkább ugyanaz a világ azt érzem.
2019. febr. 5. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!