Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiderült, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a barátom drogzik. Vele maradjak?

Figyelt kérdés

Elmondása szerint már csak néha-néha, másfél évvel ezelőtt viszont komolyan tolta (volt h nem tudta h összesz.ja vagy hányja magát, plusz kereskedett is vele). Elmondása szerint már csak füvezik.

Az a baj, hogy bár szeretem, de az én életszemléletembe ez egyáltalán nem fér bele. Ráadásul néha azt veszem észre, hogy "kattog", a kelleténél idegesebb, a semmiségen is ordibál.

Emellett viszont dolgozik a családi vállalkozásban, ráadásul kamionozik, így gondolnám, hogy felelősségteljesen tud viselkedni.


2019. febr. 5. 21:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
67%
Kamionozik... Gratulálok. Nyilván "tisztán". Aha, persze... Úgy rúgnám ki az ilyet, hogy a lába sem érné el a földet. Első dolog miatt, hogy hazudott és megvezetett engem, a második lenne csak a drog... Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de a párod nem fog megváltozni. Már az "igazi drogos" jelleme is megvan: Átvert és becsapott a drog miatt. Ez csak rosszabb lesz! De te tudod, hogy mivel tolod el az életedet.
2019. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
82%
Elsőnél a pont. Mi megjártuk ezt már családtaggal. Csak kicsiben kezdte....
2019. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%

Ha az életszemléletedbe nem fér bele, akkor jobb ha otthagyod.

Saját tapasztalatomat leírnám, a ,,ráadásul kamionozik,így gondolnám, hogy felelősségteljesen tud viselkedni".Én párszor randiztam csak egy sráccal, tetszett a nyugalma,a kedvessége.Egy alkalommal hívott, hogy menjek vele a 120km távolabbi városba és én simán igent mondtam.Útközben volt egy két ,,életveszélyesebb" előzése, de semmi rosszra nem gondoltam.Bár nem tetszett a helyzet.Erre kiszállunk a városba és azt mondja,marha jó volt így betéve vezetni.....Ja:) Szóval hazafele már egyedül mentem.

2019. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%

3 vagyok:)

betépve vezetni akart lenni a betéve vezetni:D

Utólag mondta egy közös ismerős, hogy csodálkozott, hogy randizok vele mert mindenki tudja, hogy használja a cuccot ezerrel.

2019. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
79%

Egy másodpercig sem maradnék vele, és számomra megdöbbentő, hogy benned egyáltalán felmerül ez a kérdés.

A függő mindig függő marad, max egy ideig szünetelteti (vagy csak letagadja). Már most is látszik, hogy esik szét, mi lesz így később?

Nem vagy normális, ha vele maradsz.

2019. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%
Továbbá: Sajnos van nálunk is ilyen a családban. Először ugyanígy kezdte, majd durvult a helyzet... Elkezdett hozzánk is járni pénzért bedrogozva, ellopta nyugodjék nagymamám aranyékszereit, anyjára fegyvert fogott, többször volt gyogyóban és eljutott arra a pontra, hogy házkutatás után elvitték őt a rendőrök... Azóta nem is tudom, hogy él-e vagy hal... Egyszerűen nem vagyok rá kíváncsi, mert a saját életét b@xa el, ha elakarja, de másét ne tegye tönkre és ne csináljon kárt benne!
2019. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Mesélte, hogy volt anno egy balesete. Elment az apukája versenyére, ahol csak ivott, majd kocsiba ült belehajtott az árokba, majd a rendőrök szedték ki. Akkor elvették a jogosítványát, amire nem emlékezett pár napra rá pedig bement az okmányirodába kérni újat. Ameddig ez történt a szülei otthon keresték a jogosítványt, majd a fiókban megtalálták a füvet. Erre megkérdezték a srácot, hogy még mindig drogozol? Erre a párom, nem csak árulom. Viszont az apja látta milyen állapotban volt a barátom, és mégis hagyta.

Nekem itt gyanús, mert ha a szülei ennyire nem foglalkoznak ezzel (sajét vállalkozás, mindent a s.gge alá tesznek, mindent helyette intéznek) akkor a páromnak nem lesz motivációja megváltozni.

A másik ami gyanús h többször mondta, hogy kölcsönad 10e forintokat barátoknak, és neki kell érte menni, úgy, hogy közben mondja, hogy ezek a barátok mindig ezt csinálják. Mivan, ha nem is kölcsönad csak elad?

Mikor rákérdeztem kiakadt és mondtas, hogy ő már tiszta, és ne hozzam fel a múltat, mert elmúlt.

2019. febr. 5. 21:57
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Sem személyiségileg, sem állapotilag nem tiszta a srác. Ne is keresd a miérteket. Ne maradj egy percig se vele, mert a végén még téged is bajba kever. Az ilyen kitudja milyen drog ügyletek, sosem veszélytelenek. Aki függő, az bármire képes, bármilyen típusú az anyag...
2019. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Istenem... Te komolyan beveszed ezt a baromságot?! Magyarázat mindig, mindenre lesz. De normális ember nem szivatja magát ezzel.
2019. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
75%
Bocs, de te nem kicsit vagy gyengeelméjű.... Komolyan ezen gondolkozol? :o
2019. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!