Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet úgy intézni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet úgy intézni, hogy egy lánnyal, akire vágysz megnézed facebookon hová megy és ott véletlennek álcázva összetalálkoztok vele?

Figyelt kérdés
2019. febr. 6. 12:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem lehet.Ha nem utólag teszi ki,és tényleg ott van nem csak nagyzolni akart,holott otthon fetreng egyfolytában.
2019. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%

Ezeket mindig a sorsra bizom.

Mert mindig ott vagy ahol lenned kell!

2019. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%
2# Főleg ha teszel érte,hogy.ott legyél ahol kell.☺A sorsz meg majd rásegít,vagy nem.
2019. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szerintem mind kettőtöknek igaza van.
2019. febr. 6. 12:57
 5/22 anonim ***** válasza:
Véghez vihető elgondolásnak találom.
2019. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Abban biztos vagyok, hogy igaz, amit kiposztol. A38 hajó. Viszont az nagy kérdés, hogy az A38 hajó nincs-e tele drogosokkal.

A másik, hogy nem jön-e rá arra, hogy engem egyáltalán nem érdekel az a zene, csupán miatta mentem. Ma a közösségi oldalakon bárkinek utána lehet nézni.

2019. febr. 6. 13:04
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az ilyesmiben. Kerülgetheted, de ennyire azért nem követném, tuti rosszul sül el az ilyen agyonszervezkedés.
2019. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

"Ma a közösségi oldalakon bárkinek utána lehet nézni."


Ez így nem igaz. Akinek van egy kis esze, az nem teszi közzé, hogy hova fog menni. Plán nem úgy, hogy mindenki láthassa.

2019. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
"A másik, hogy nem jön-e rá arra, hogy engem egyáltalán nem érdekel az a zene, csupán miatta mentem." - Úgyis kiderül, a végtelenségig nem tudod titkolni. :-)
2019. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Netflixen van egy új sorozat, a You, egy pszichopata srácról szól, aki pont így követi a kiszemelt lányt. Szerintem ez elég creepy, de te tudod.
2019. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!